vv auto
Reklama

Atletický stadion Olympia hostil krajský přebor družstev mladšího žactva a přípravek

29. červen 2022, 07:19

Kutná Hora - Atletický oddíl SKP Olympia Kutná Hora pořádal v uplynulých dnech na stadionu Olympia krajské přebory družstev. V pátek to bylo 3. kolo soutěží mladších žáků a žákyň a stejná soutěž čekala o den později také na přípravky. Všech kutnohorským družstvům se dařilo, děvčata zvítězila, chlapci obsadili 5. místo a přípravka vybojovala bronzové medaile.

V pátek 24. června 2022 se v Kutné Hoře uskutečnilo 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2009 a 2010). V konkurenci 10 chlapeckých a 11 dívčích družstev vybojovala kutnohorská družstva 1. místo (dívky) a 5. místo (chlapci). Celkem se závodů účastnilo 83 chlapců a 144 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Damián Hudec (19 b.), Patrik Nečas (7 b.) a Jan Bureš (6,5 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Alžběta Křídová (19 b.), Karolína Zíková (15 b.) a Ema Kounická (12 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

DAMIÁN HUDEC
1. místo kriket (51,78 m)
3. místo koule (9,15 m)

JAN BUREŠ
4. místo výška (135 cm)

ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
1. místo výška (149 cm)
3. místo 60 m překážek (10,39 s)

PETRA HEYDUŠKOVÁ
1. místo koule (10,32 m)

KAROLÍNA ZÍKOVÁ
3. místo koule (9,05 m)
4. místo 60 m (8,69 s)

EMA KOUNICKÁ
3. místo výška (143 cm)

SOFIE CIBULKOVÁ
4. místo 600 m (1:54,15)

KAMILA SOUKUPOVÁ
5. místo 150 m (21,21 s)

BARBORA KUNÁŠKOVÁ
6. místo výška (135 cm)

MICHAELA ADÁMKOVÁ
6. místo koule (8,37 m)

ŠTAFETA 4 X 60 M
2. místo (33,65 s) - Michaela Adámková, Petra Heydušková, Alžběta Křídová, Karolína Zíková
4. místo (34,90 s) - Sofie Cibulková, Nikola Fetterová, Barbora Kunášková, Kamila Soukupová

V sobotu 25. června 2022 se v Kutné Hoře uskutečnilo 3. kolo krajského přeboru družstev přípravek. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2011 a 2012 byly připraveny tři disciplíny - běh na 60 m, skok daleký a hod kriketovým míčkem, závěr pak patřil štafetě na 8 x 200 m. Závodů se zúčastnilo celkem 100 dětí z 6 atletických oddílů, v celkovém pořadí 9 družstev skončila Kutná Hora „A“ na 3. místě a Kutná Hora „B“ na 7. místě.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

Ročník narození 2011:
STANISLAV PROCHÁZKA
1. místo dálka (428 cm), 1. místo kriket (38,39 m), 2. místo 60 m (9,30 s)

ADAM BOROVSKÝ
2. místo kriket (35,09 m), 3. místo dálka (397 cm), 5. místo 60 m (9,87 s)

LUKÁŠ KAPRÁLEK
3. místo kriket (33,89 m), 4. místo 60 m (9,46 s), 5. místo dálka (381 cm)

VLADIMÍR MÁLEK
4. místo kriket (31,40 m), 6. místo 60 m (9,88 s), 6. místo dálka (360 cm)

VÍT TUHÝ
6. místo kriket (29,66 m)

KAROLINA KNAPOVÁ
3. místo dálka (385 cm)

LUCIE VEVERKOVÁ
3. místo kriket (30,58 m)

Ročník narození 2012:
FILIP VOPĚNKA

5. místo kriket (28,40 m)

Ročníky narození 2011 a 2012
4. místo 8 x 200 m (4:33,47) - Adam Borovský, Stanislav Chlubna, Lukáš Kaprálek, Filip Vopěnka, Eliška Pavlíková, Karolina Knapová, Vladimír Málek, Lucie Veverková

Tomáš Kaprálek, foto arhiv SKP Olympia Kutná Hora
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Atletický stadion Olympia hostil krajský přebor družstev mladšího žactva a přípravek

Atletický stadion Olympia hostil krajský přebor družstev mladšího žactva a přípravek

29. červen 2022

Kutná Hora - Atletický oddíl SKP Olympia Kutná Hora pořádal v uplynulých dnech na stadionu Olympia krajské přebory družstev. V pátek to bylo 3. kolo soutěží mladších žáků a žákyň a stejná soutěž čekala o den později také na přípravky. Všech kutnohorským družstvům se dařilo, děvčata zvítězila, chlapci obsadili 5. místo a přípravka vybojovala bronzové medaile.

V pátek 24. června 2022 se v Kutné Hoře uskutečnilo 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2009 a 2010). V konkurenci 10 chlapeckých a 11 dívčích družstev vybojovala kutnohorská družstva 1. místo (dívky) a 5. místo (chlapci). Celkem se závodů účastnilo 83 chlapců a 144 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Damián Hudec (19 b.), Patrik Nečas (7 b.) a Jan Bureš (6,5 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Alžběta Křídová (19 b.), Karolína Zíková (15 b.) a Ema Kounická (12 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

DAMIÁN HUDEC
1. místo kriket (51,78 m)
3. místo koule (9,15 m)

JAN BUREŠ
4. místo výška (135 cm)

ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
1. místo výška (149 cm)
3. místo 60 m překážek (10,39 s)

PETRA HEYDUŠKOVÁ
1. místo koule (10,32 m)

KAROLÍNA ZÍKOVÁ
3. místo koule (9,05 m)
4. místo 60 m (8,69 s)

EMA KOUNICKÁ
3. místo výška (143 cm)

SOFIE CIBULKOVÁ
4. místo 600 m (1:54,15)

KAMILA SOUKUPOVÁ
5. místo 150 m (21,21 s)

BARBORA KUNÁŠKOVÁ
6. místo výška (135 cm)

MICHAELA ADÁMKOVÁ
6. místo koule (8,37 m)

ŠTAFETA 4 X 60 M
2. místo (33,65 s) - Michaela Adámková, Petra Heydušková, Alžběta Křídová, Karolína Zíková
4. místo (34,90 s) - Sofie Cibulková, Nikola Fetterová, Barbora Kunášková, Kamila Soukupová

V sobotu 25. června 2022 se v Kutné Hoře uskutečnilo 3. kolo krajského přeboru družstev přípravek. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2011 a 2012 byly připraveny tři disciplíny - běh na 60 m, skok daleký a hod kriketovým míčkem, závěr pak patřil štafetě na 8 x 200 m. Závodů se zúčastnilo celkem 100 dětí z 6 atletických oddílů, v celkovém pořadí 9 družstev skončila Kutná Hora „A“ na 3. místě a Kutná Hora „B“ na 7. místě.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

Ročník narození 2011:
STANISLAV PROCHÁZKA
1. místo dálka (428 cm), 1. místo kriket (38,39 m), 2. místo 60 m (9,30 s)

ADAM BOROVSKÝ
2. místo kriket (35,09 m), 3. místo dálka (397 cm), 5. místo 60 m (9,87 s)

LUKÁŠ KAPRÁLEK
3. místo kriket (33,89 m), 4. místo 60 m (9,46 s), 5. místo dálka (381 cm)

VLADIMÍR MÁLEK
4. místo kriket (31,40 m), 6. místo 60 m (9,88 s), 6. místo dálka (360 cm)

VÍT TUHÝ
6. místo kriket (29,66 m)

KAROLINA KNAPOVÁ
3. místo dálka (385 cm)

LUCIE VEVERKOVÁ
3. místo kriket (30,58 m)

Ročník narození 2012:
FILIP VOPĚNKA

5. místo kriket (28,40 m)

Ročníky narození 2011 a 2012
4. místo 8 x 200 m (4:33,47) - Adam Borovský, Stanislav Chlubna, Lukáš Kaprálek, Filip Vopěnka, Eliška Pavlíková, Karolina Knapová, Vladimír Málek, Lucie Veverková

Tomáš Kaprálek, foto arhiv SKP Olympia Kutná Hora
Prohlédnout galerii