Čáslavští atleti přivezli z krajských přeborů jednotlivců dvacet medailí!

13. květen 2022, 07:58

Čáslav - Přebory se konaly 1., 7. a 8. května v Kutné Hoře, Kolíně a Kladně:

Krajskými přeborníky se stali:
Adam Pernica
- žák st. 300m 37,02 os.rek. a 60m 7,35 os.rek.
Kristýna Vaňková - žákyně st. 300m 42,30 os.rek.
Viktorie Machová - žákyně st. Koule 11,66
Tereza Lapáčková - žákyně st. 800m 2:22,55
Jana Slavíková - žena 400m 55,35 a 200m 25,46
František Malina - dorostenec 800m 1:57,57
Václav Kešner - muž 400m přek.56,24
Adéla Pipková - dorostenka kladivo 39,12
Vejrosta, F. Malina, Boháč, Blažek - dorostenci 4x100m 47,34

2. místa:
Viktorie Machová
- žákyně st. Kladivo 37,51os.rek. a disk 29,64 os.rek.
Adéla Pipková - dorostenka koule 11,89

3. místa:
Václav Apltauer
- žák st. 150m 18,05 os.rek.
Nocar, Krupka, Apltauer, Pernica - st.žáci 4x60m 29,13
Vojtěch Boháč - dorostenec 800m 2:03,02 os.rek.
Adéla Lorenčíková - žena 800m 2:17,58 os.rek.
Miroslav Malina - dorostenec 3000m 10:40,20 os.rek.
Vanessa Wohlmuthová - žákyně ml. kriket 40,37 os.rek.

Další osobní rekordy si vytvořili:
Petr Malina -
žák. st. 1500m 4:54,75/7./
Tereza Havlíčková - juniorka 3000m 11:29,07/4./
Kryštof Vejrosta - dorostenec 300m př. 42,15/4./
Michal Nocar - žák st. 150m 18,93/12./
Sofie Wheler - žákyně st. 150m 23,35/32./
Gabriela Pelešková - žákyně st.150m 22,21/27./ a 300m 47,96/20./
Pavel Lebeda -žák st. 800m 2:32,90/7./

Jana Červenková, AC Čáslav
AVE_CZ
Reklama
Čáslavští atleti přivezli z krajských přeborů jednotlivců dvacet medailí!

Čáslavští atleti přivezli z krajských přeborů jednotlivců dvacet medailí!

13. Květen 2022

Čáslav - Přebory se konaly 1., 7. a 8. května v Kutné Hoře, Kolíně a Kladně:

Krajskými přeborníky se stali:
Adam Pernica
- žák st. 300m 37,02 os.rek. a 60m 7,35 os.rek.
Kristýna Vaňková - žákyně st. 300m 42,30 os.rek.
Viktorie Machová - žákyně st. Koule 11,66
Tereza Lapáčková - žákyně st. 800m 2:22,55
Jana Slavíková - žena 400m 55,35 a 200m 25,46
František Malina - dorostenec 800m 1:57,57
Václav Kešner - muž 400m přek.56,24
Adéla Pipková - dorostenka kladivo 39,12
Vejrosta, F. Malina, Boháč, Blažek - dorostenci 4x100m 47,34

2. místa:
Viktorie Machová
- žákyně st. Kladivo 37,51os.rek. a disk 29,64 os.rek.
Adéla Pipková - dorostenka koule 11,89

3. místa:
Václav Apltauer
- žák st. 150m 18,05 os.rek.
Nocar, Krupka, Apltauer, Pernica - st.žáci 4x60m 29,13
Vojtěch Boháč - dorostenec 800m 2:03,02 os.rek.
Adéla Lorenčíková - žena 800m 2:17,58 os.rek.
Miroslav Malina - dorostenec 3000m 10:40,20 os.rek.
Vanessa Wohlmuthová - žákyně ml. kriket 40,37 os.rek.

Další osobní rekordy si vytvořili:
Petr Malina -
žák. st. 1500m 4:54,75/7./
Tereza Havlíčková - juniorka 3000m 11:29,07/4./
Kryštof Vejrosta - dorostenec 300m př. 42,15/4./
Michal Nocar - žák st. 150m 18,93/12./
Sofie Wheler - žákyně st. 150m 23,35/32./
Gabriela Pelešková - žákyně st.150m 22,21/27./ a 300m 47,96/20./
Pavel Lebeda -žák st. 800m 2:32,90/7./

Jana Červenková, AC Čáslav
Prohlédnout galerii