Denisa Försterová z Uhlířských Janovic přivezla další medaile

28. červenec 2010, 21:03
(aktualizováno: 28. červenec 2010, 21:38)

Hlučín - Na dálkových plaveckých závodech ve dnech 24. - 25. července v Hlučíně u Ostravy si do své sbírky další úspěchy v kategorii mladších žákyň připsala Denisa Försterová z Uhlířských Janovic, reprezentující kolínský oddíl.

V sobotu na jednokilometrové trati vybojovala druhé místo za čas 17:58 min. V nedělním závodě na tři kilometry, který byl zároveň mistrovstvím ČR mladších žáků v dálkovém plavání, opět brala " flek na bedně ", konkrétně třetí místo za čas 0:55:37,92 hod.