Druhé kolo druhé ligy atletů se konalo v Pardubicích a Kolíně

31. květen 2015, 22:39
(aktualizováno: 31. květen 2015, 22:39)

Pardubice/Kolín - Ve druhém kole druhé ligy, které se uskutečnilo v sobotu 30. května v Pardubicích a v Kolíně, se dařilo atletům AC Čáslav: Ženy opět nenašly přemožitelky a s velkým náskokem míří do 1. ligy, když za sebou nechaly družstva Jičína, Chrudimi, AC Pardubice, Ústí nad Orlicí, Hvězdy Pardubice, Moravské Třebové a Týniště nad Orlicí!

Své disciplíny vyhrály: Jana Novosadová v osobních rekordech na 100m /12,30/ a 200m /25,45/, Dominika Antošová se poprvé dostala pod hranici 60s na 400m za 59,95 a další vítězství přidala na 3000m překážek Jana Javůrková za 12:18,00.

2. místa: Anna Kozlová, věkem ještě žákyně, ve vynikajících časech na 100m 12,32 a 200m 25,73, Jana Novosadová 400m 63,12, Eliška Auersvaldová 1500m 5:12,56 a štafeta 4x400m ve složení Lenka Novosadová, Dominika Antošová, Markéta Husáková a Jana Novosadová za 4:14,15.

3. místa: Markéta Hartmanová oštěp 30,88

Další body získaly: Kristýna Netolická 100m 12,71/4/OR a 200m 26,89/4/OR, Markéta Husáková 100m 12,97/9/OR, výška 145/6/ a oštěp 30,69/4/, Dominika Antošová 200m 27,06/5/OR, Lenka Novosadová 400m 65,75/7/, Anežka Jurečková 400m 64,60/4/OR a 1500m 5:32,86/4/, Karolína Sokolová 400m 71,04/10/, Eliška Auersvaldová 800m 2:29,51/6/, Dominika Zapalačová 100m překážek 17,72/6/, Kateřina Podaná výška 135/9/, Markéta Hartmanová disk 25,68/8/ a kladivo 29,17/5/, Alexandra Pavlíková oštěp 28,48/6/, Sára Blehová disk 27,23/5/, štafeta 4x400m Jana Javůrková, Anna Vánišová, Kateřina Podaná a Eliška Auersvaldová 4:37,01/6/

Muži AC Čáslav

Muži bojovali o 3. místo, které nakonec prohráli o 0,5 bodů a skončili na 4. místě

1. místa získali: Tomáš Vysušil 1500m 4:10,22, Václav Kešner 400m překážek 57,30 a Vladimír Věchet dálka 621

2. místa: Martin Chyba 800m 1:58,46, David Lang oštěp 47,43

3. místa: Jiří Lietavec 1500m 4:10,79 OR, Martin Chyba 400m překážek 61,34 a 3000m překážek 10:24,39 OR, Vladimír Věchet výška 80 a Aleš Kuklík kladivo 43,03

Další bodované výkony: Štěpán Piskač 100m 11,77/7/ OR a 200m 24,15/7/, Václav Kešner 400m 51,96/4/ a 110m překážek 17,11/5/, Tomáš Vysušil 80m 1:59,49/5/, Jan Ježek 1500m 4:21,64/8/, Vladimír Věchet 110m překážek 18,18/6/, Josef Král tyč 310/4/, oštěp 41,82/7/, David Lang tyč 290/6/, koule 10,15/10/, Karel Volenec disk 34,07/7/ a kladivo 31,58/8/

Třetí kolo se koná 13. června na domácím stadionu v Čáslavi, zveme všechny příznivce atletiky na druholigovou atletiku. Začátek je v 10.30, kdy muži poběží 10km a závěrem se v 15.45 poběží štafety na 4x100m.

Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Druhé kolo druhé ligy atletů se konalo v Pardubicích a Kolíně

Druhé kolo druhé ligy atletů se konalo v Pardubicích a Kolíně

31. Květen 2015
(aktualizováno: 31. Květen 2015, 22:39)

Pardubice/Kolín - Ve druhém kole druhé ligy, které se uskutečnilo v sobotu 30. května v Pardubicích a v Kolíně, se dařilo atletům AC Čáslav: Ženy opět nenašly přemožitelky a s velkým náskokem míří do 1. ligy, když za sebou nechaly družstva Jičína, Chrudimi, AC Pardubice, Ústí nad Orlicí, Hvězdy Pardubice, Moravské Třebové a Týniště nad Orlicí!

Své disciplíny vyhrály: Jana Novosadová v osobních rekordech na 100m /12,30/ a 200m /25,45/, Dominika Antošová se poprvé dostala pod hranici 60s na 400m za 59,95 a další vítězství přidala na 3000m překážek Jana Javůrková za 12:18,00.

2. místa: Anna Kozlová, věkem ještě žákyně, ve vynikajících časech na 100m 12,32 a 200m 25,73, Jana Novosadová 400m 63,12, Eliška Auersvaldová 1500m 5:12,56 a štafeta 4x400m ve složení Lenka Novosadová, Dominika Antošová, Markéta Husáková a Jana Novosadová za 4:14,15.

3. místa: Markéta Hartmanová oštěp 30,88

Další body získaly: Kristýna Netolická 100m 12,71/4/OR a 200m 26,89/4/OR, Markéta Husáková 100m 12,97/9/OR, výška 145/6/ a oštěp 30,69/4/, Dominika Antošová 200m 27,06/5/OR, Lenka Novosadová 400m 65,75/7/, Anežka Jurečková 400m 64,60/4/OR a 1500m 5:32,86/4/, Karolína Sokolová 400m 71,04/10/, Eliška Auersvaldová 800m 2:29,51/6/, Dominika Zapalačová 100m překážek 17,72/6/, Kateřina Podaná výška 135/9/, Markéta Hartmanová disk 25,68/8/ a kladivo 29,17/5/, Alexandra Pavlíková oštěp 28,48/6/, Sára Blehová disk 27,23/5/, štafeta 4x400m Jana Javůrková, Anna Vánišová, Kateřina Podaná a Eliška Auersvaldová 4:37,01/6/

Muži AC Čáslav

Muži bojovali o 3. místo, které nakonec prohráli o 0,5 bodů a skončili na 4. místě

1. místa získali: Tomáš Vysušil 1500m 4:10,22, Václav Kešner 400m překážek 57,30 a Vladimír Věchet dálka 621

2. místa: Martin Chyba 800m 1:58,46, David Lang oštěp 47,43

3. místa: Jiří Lietavec 1500m 4:10,79 OR, Martin Chyba 400m překážek 61,34 a 3000m překážek 10:24,39 OR, Vladimír Věchet výška 80 a Aleš Kuklík kladivo 43,03

Další bodované výkony: Štěpán Piskač 100m 11,77/7/ OR a 200m 24,15/7/, Václav Kešner 400m 51,96/4/ a 110m překážek 17,11/5/, Tomáš Vysušil 80m 1:59,49/5/, Jan Ježek 1500m 4:21,64/8/, Vladimír Věchet 110m překážek 18,18/6/, Josef Král tyč 310/4/, oštěp 41,82/7/, David Lang tyč 290/6/, koule 10,15/10/, Karel Volenec disk 34,07/7/ a kladivo 31,58/8/

Třetí kolo se koná 13. června na domácím stadionu v Čáslavi, zveme všechny příznivce atletiky na druholigovou atletiku. Začátek je v 10.30, kdy muži poběží 10km a závěrem se v 15.45 poběží štafety na 4x100m.