Domaro
Reklama

Ema Kounická z SKP Olympia Kutná Hora vybojovala krajský titul ve výšce!

20. květen 2024, 17:51

Vlašim/Kolín - O uplynulém víkendu cestovali kutnohorští atleti a atletky na přebory Středočeského kraje. Nejprve v sobotu soutěžili v Kolíně o individuální tituly krajských přeborníků dorostenci, dorostenky, junioři a juniorky, v neděli pak ve Vlašimi o stejná ocenění bojovali starší žáci a starší žákyně.

V sobotu 18. května 2024 se v Kolíně uskutečnil Přebor Středočeského kraje dorostu, juniorů a dospělých (chlapci a dívky ročníků narození 2005, 2006, 2007 a 2008 společně s kategoriemi mužů a žen). V konkurenci 455 závodníků z 39 atletických oddílů získala Anna Pajerová mezi dorostenkami bronzovou medaili v trojskoku, k tomu vybojovali kutnohorští atleti a atletky dalších 6 umístění mezi nejlepšími deseti.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

JAKUB HORÁČEK
6. místo 110 m překážek (15,85 s)
8. místo výška (160 cm)

TOMÁŠ KURTEJ
7. místo výška (160 cm)

ŠTĚPÁN VIKTORA
9. místo koule (10,49 m)

ANNA PAJEROVÁ
3. místo trojskok (10,87 m)

NELA ČÁLKOVÁ
6. místo koule (9,88 m)

DENISA LINKOVÁ
7. místo trojskok (10,09 m)

V neděli 19. května 2024 se ve Vlašimi uskutečnil Přebor Středočeského kraje staršího žactva (chlapci a dívky ročníků narození 2009 a 2010). V konkurenci 426 závodníků z 31 atletických oddílů získala Ema Kounická zlatou medaili ve výšce, k tomu vybojovali kutnohorští atleti a atletky dalších 8 umístění mezi nejlepšími deseti.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

RADEK DOBIÁŠ
6. místo 100 m překážek (15,44 s)

VOJTĚCH KALNÝ
7. místo 1500 m (5:05,36)

EMA KOUNICKÁ
1. místo výška (158 cm)

PETRA HEYDUŠKOVÁ
5. místo koule (10,93 m)
8. místo disk (25,03 m)

ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
9. místo 200 m překážek (33,22 s)
9. místo výška (143 cm)

BARBORA KUNÁŠKOVÁ
9. místo výška (143 cm)

ŠTAFETA 4 X 60 M
9. místo (31,83 s) - Michaela Adámková, Ema Kounická, Alžběta Křídová, Karolína Zíková.

tz, Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Domaro
Reklama
Ema Kounická z SKP Olympia Kutná Hora vybojovala krajský titul ve výšce!

Ema Kounická z SKP Olympia Kutná Hora vybojovala krajský titul ve výšce!

20. Květen 2024

Vlašim/Kolín - O uplynulém víkendu cestovali kutnohorští atleti a atletky na přebory Středočeského kraje. Nejprve v sobotu soutěžili v Kolíně o individuální tituly krajských přeborníků dorostenci, dorostenky, junioři a juniorky, v neděli pak ve Vlašimi o stejná ocenění bojovali starší žáci a starší žákyně.

V sobotu 18. května 2024 se v Kolíně uskutečnil Přebor Středočeského kraje dorostu, juniorů a dospělých (chlapci a dívky ročníků narození 2005, 2006, 2007 a 2008 společně s kategoriemi mužů a žen). V konkurenci 455 závodníků z 39 atletických oddílů získala Anna Pajerová mezi dorostenkami bronzovou medaili v trojskoku, k tomu vybojovali kutnohorští atleti a atletky dalších 6 umístění mezi nejlepšími deseti.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

JAKUB HORÁČEK
6. místo 110 m překážek (15,85 s)
8. místo výška (160 cm)

TOMÁŠ KURTEJ
7. místo výška (160 cm)

ŠTĚPÁN VIKTORA
9. místo koule (10,49 m)

ANNA PAJEROVÁ
3. místo trojskok (10,87 m)

NELA ČÁLKOVÁ
6. místo koule (9,88 m)

DENISA LINKOVÁ
7. místo trojskok (10,09 m)

V neděli 19. května 2024 se ve Vlašimi uskutečnil Přebor Středočeského kraje staršího žactva (chlapci a dívky ročníků narození 2009 a 2010). V konkurenci 426 závodníků z 31 atletických oddílů získala Ema Kounická zlatou medaili ve výšce, k tomu vybojovali kutnohorští atleti a atletky dalších 8 umístění mezi nejlepšími deseti.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

RADEK DOBIÁŠ
6. místo 100 m překážek (15,44 s)

VOJTĚCH KALNÝ
7. místo 1500 m (5:05,36)

EMA KOUNICKÁ
1. místo výška (158 cm)

PETRA HEYDUŠKOVÁ
5. místo koule (10,93 m)
8. místo disk (25,03 m)

ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
9. místo 200 m překážek (33,22 s)
9. místo výška (143 cm)

BARBORA KUNÁŠKOVÁ
9. místo výška (143 cm)

ŠTAFETA 4 X 60 M
9. místo (31,83 s) - Michaela Adámková, Ema Kounická, Alžběta Křídová, Karolína Zíková.

Zlata banka
Reklama
tz, Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Prohlédnout galerii