Praha - Čáslavští atleti nejprve závodili v lednu v halových krajských přeborech ve Stromovce:
Krajskými přeborníky se stali:
Jana Slavíková 400m 58,85
Adam Pernica 400m 51,67 (oddílový rekord dorostu)
Miroslav Malina 3000m 10:13,12
Vojtěch Boháč 1500m 4:29,36
Adam Pernica, Kryštof Vejrosta, Richard Středa a Václav Apltauer 4x200m 1:37,93
Druhá místa:
Tereza Havlíkčová 800m 2:32,24
Třetí místa:
Adam Pernica 60m 7,26 (oddílový rekord dorostu)
Tereza Havlíčková 400m 66,61
Adéla Pipková koule 10,30 (oddílový rekord)
Čtvrtá místa:
Jana Slavíková 200m 26,18
Přeborníky kraje se stali:
Viktorie Machová koule 12,24 (oddílový rekord)
Druhá místa:
Elena Pelešková 800m 2:26,58
Třetí místa:
Petr Malina 800m 2:16,23 a 3000m 10:51,54
Vojtěch Krupka 300m 40,21¨
Čtvrtá místa:
Kristýna Vaňková 200m 26,94
Tereza Lapáčková 300m 43,65
Šlo o sbírání zkušeností, vzhlem k tomu, že jsou v této kategorii první rok a v hale většina soutěžila poprvé.
Nejlepší výkony v. r, nar. 2011 podali:
2. místo Amálie Pernicová 800m 2:45,34
3. místa: Amálie Pernicová 60m 8,81
4. místa: Jan Středa 60m 8,84 a 150m 22,02, Sára Vykydalová 150m 21,92
5. místa: Zdeněk Kápička 60m 9,05, Vojtěch Novotný 60m překážek 13,07
6. místa: Natálie Kloučková 150m 22,32
7. místa: Zdeněk Kápička 150m 22,66
8. místa: Antonín Hanousek 150m 23,18
Ostatní se sice mezi nejlepších osm nedostali, ale vytvořili si spoustu osobáků - Patrik Hovorka 60m 9,54 a 150m 24,65, Nela Mihucová 60m 9,27 a 150m 22,97, Beta Konvalinková 60m 9,48 a 150m 23,16, Nela Macháčková 150m 24,24, Edita Perclová 60m 9,75 a 150m 24,82,, Anna Fišterová 60m překážek 14,43 a koule 6,94, Andrea Hotyčová 60m 9,48/oddílový rekorda/ a koule 7,48, Natalie Kloučková 150m 22,32 a 60m 9,04,Eliška Klaisnerová 150m 26,03, Vítek Dalešický 60m 10,08 a koule 4,60, Antonín Hanousek 60m 9,53, Vojtěch Novotný 150m 24,31.
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Praha - Čáslavští atleti nejprve závodili v lednu v halových krajských přeborech ve Stromovce:
Krajskými přeborníky se stali:
Jana Slavíková 400m 58,85
Adam Pernica 400m 51,67 (oddílový rekord dorostu)
Miroslav Malina 3000m 10:13,12
Vojtěch Boháč 1500m 4:29,36
Adam Pernica, Kryštof Vejrosta, Richard Středa a Václav Apltauer 4x200m 1:37,93
Druhá místa:
Tereza Havlíkčová 800m 2:32,24
Třetí místa:
Adam Pernica 60m 7,26 (oddílový rekord dorostu)
Tereza Havlíčková 400m 66,61
Adéla Pipková koule 10,30 (oddílový rekord)
Čtvrtá místa:
Jana Slavíková 200m 26,18
Přeborníky kraje se stali:
Viktorie Machová koule 12,24 (oddílový rekord)
Druhá místa:
Elena Pelešková 800m 2:26,58
Třetí místa:
Petr Malina 800m 2:16,23 a 3000m 10:51,54
Vojtěch Krupka 300m 40,21¨
Čtvrtá místa:
Kristýna Vaňková 200m 26,94
Tereza Lapáčková 300m 43,65
Šlo o sbírání zkušeností, vzhlem k tomu, že jsou v této kategorii první rok a v hale většina soutěžila poprvé.
Nejlepší výkony v. r, nar. 2011 podali:
2. místo Amálie Pernicová 800m 2:45,34
3. místa: Amálie Pernicová 60m 8,81
4. místa: Jan Středa 60m 8,84 a 150m 22,02, Sára Vykydalová 150m 21,92
5. místa: Zdeněk Kápička 60m 9,05, Vojtěch Novotný 60m překážek 13,07
6. místa: Natálie Kloučková 150m 22,32
7. místa: Zdeněk Kápička 150m 22,66
8. místa: Antonín Hanousek 150m 23,18
Ostatní se sice mezi nejlepších osm nedostali, ale vytvořili si spoustu osobáků - Patrik Hovorka 60m 9,54 a 150m 24,65, Nela Mihucová 60m 9,27 a 150m 22,97, Beta Konvalinková 60m 9,48 a 150m 23,16, Nela Macháčková 150m 24,24, Edita Perclová 60m 9,75 a 150m 24,82,, Anna Fišterová 60m překážek 14,43 a koule 6,94, Andrea Hotyčová 60m 9,48/oddílový rekorda/ a koule 7,48, Natalie Kloučková 150m 22,32 a 60m 9,04,Eliška Klaisnerová 150m 26,03, Vítek Dalešický 60m 10,08 a koule 4,60, Antonín Hanousek 60m 9,53, Vojtěch Novotný 150m 24,31.