Josef Kunášek bude reprezentovat Středočeský kraj v Závodu míru nejmladších

5. květen 2016, 06:46

Kutná Hora - Biker kutnohorské stáje KH Tour Josef Kunášek v pátek odstartuje premiérově do etapového silničního Závodu Míru nejmladších v Jevíčku. Díky široké mezinárodní účasti dává tento závod i možnost srovnání výsledků se soupeři ze zemí, kde má cyklistika významné postavení.

V uplynulých ročnících startovalo v Závodu míru nejmladších - GP Matoušek již kolem pěti tisíc cyklistických nadějí. Závod je vypsán pro 15 - 16ti leté cyklisty kategorie kadet. Nejúspěšnější závodník historie ZMN - GP Matoušek je Bernhard Eisel, který získal sedm etapových prvenství a vyhrál při obou startech. Získal zelený trikot nejlepšího vrchaře a bílý bodovací soutěže.

Josef Kunášek bude hájit barvy výběru Středočeského kraje.