vv auto
Reklama

Krajský přebor družstev staršího žactva pokračoval třetím kolem

20. červen 2022, 07:02

Stará Boleslav - V pátek 17. června 2022 se ve Staré Boleslavi uskutečnilo 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2007 a 2008). V konkurenci 14 chlapeckých a 15 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 4. místě (chlapci) a 5. místě (dívky).  Celkem se závodů účastnilo 104 chlapců a 133 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Michael Udovenko (31 b.), Jakub Horáček (11 b.) a Matouš Macháček (10 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Nela Čálková (25 b.), Anna Náhlovská (19 b.) a Denisa Linková (14 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

MICHAEL UDOVENKO
1. místo 60 m (7,64 s)
1. místo 150 m (17,94 s)
2. místo 100 m překážek (14,15 s)

VÍTEK DOBIÁŠ
3. místo 1 500 m překážek (5:41,52)

JAKUB HORÁČEK
4. místo 200 m překážek (29,71 s)

MATOUŠ MACHÁČEK
6. místo 60 m (7,95 s)
6. místo dálka (513 cm)

NELA ČÁLKOVÁ
1. místo koule (10,15 m)
2. místo oštěp (31,12 m)
6. místo disk (23,14 m)

JULIE KOTRBOVÁ
1. místo 800 m (2:32,66)

ANNA NÁHLOVSKÁ
2. místo disk (26,04 m)
3. místo koule (10,02 m)

ANETA KUDLÁČKOVÁ
2. místo 1 500 m překážek (6:57,88)

DENISA LINKOVÁ
5. místo oštěp (27,69 m)
6. místo výška (141 cm)

SÁRA CIBULKOVÁ
6. místo dálka (467 cm)

Tomáš Kaprálek, foto arhiv SKP Olympia Kutná Hora
AVE_CZ
Reklama
Krajský přebor družstev staršího žactva pokračoval třetím kolem

Krajský přebor družstev staršího žactva pokračoval třetím kolem

20. červen 2022

Stará Boleslav - V pátek 17. června 2022 se ve Staré Boleslavi uskutečnilo 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2007 a 2008). V konkurenci 14 chlapeckých a 15 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 4. místě (chlapci) a 5. místě (dívky).  Celkem se závodů účastnilo 104 chlapců a 133 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Michael Udovenko (31 b.), Jakub Horáček (11 b.) a Matouš Macháček (10 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Nela Čálková (25 b.), Anna Náhlovská (19 b.) a Denisa Linková (14 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

MICHAEL UDOVENKO
1. místo 60 m (7,64 s)
1. místo 150 m (17,94 s)
2. místo 100 m překážek (14,15 s)

VÍTEK DOBIÁŠ
3. místo 1 500 m překážek (5:41,52)

JAKUB HORÁČEK
4. místo 200 m překážek (29,71 s)

MATOUŠ MACHÁČEK
6. místo 60 m (7,95 s)
6. místo dálka (513 cm)

NELA ČÁLKOVÁ
1. místo koule (10,15 m)
2. místo oštěp (31,12 m)
6. místo disk (23,14 m)

JULIE KOTRBOVÁ
1. místo 800 m (2:32,66)

ANNA NÁHLOVSKÁ
2. místo disk (26,04 m)
3. místo koule (10,02 m)

ANETA KUDLÁČKOVÁ
2. místo 1 500 m překážek (6:57,88)

DENISA LINKOVÁ
5. místo oštěp (27,69 m)
6. místo výška (141 cm)

SÁRA CIBULKOVÁ
6. místo dálka (467 cm)

Tomáš Kaprálek, foto arhiv SKP Olympia Kutná Hora
Prohlédnout galerii