vv auto
Reklama

Kutnohorská přípravka se účastnila krajského finále družstev v Berouně

27. září 2021, 10:39

Beroun - V neděli 26. září 2021 se v Berouně uskutečnilo finále krajského přeboru soutěží družstev přípravek (chlapci a dívky ročníků narození 2010 a 2011), na kterém startovalo i družstvo atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora. Pro všechny účastníky pořadatelé připravili soutěže v běhu na 50 m, skoku dalekém, hodu raketkou a závěrečném štafetovém běhu na 8 x 200 m. V konkurenci 23 družstev a 227 závodníků (95 chlapců a 132 dívek) skončilo kutnohorské družstvo na 8. místě, v jednotlivých disciplínách se nejlépe umístili:

Chlapci
50 m - Radek Dobiáš (7,81 s, 10. místo)
Dálka - Radek Dobiáš a Stanislav Procházka (411 cm, 10. místo)
Raketka - Lukáš Kaprálek (36,66 m, 12. místo)

Dívky
50 m - Nikola Fetterová (8,12 s, 48. místo)
Dálka - Nikola Fetterová (403 cm, 20. místo)
Raketka - Daniela Váchová (31,45 m, 11. místo)

Štafeta
8 x 200 m - Jan Bureš, Adam Borovský, Karolina Knapová, Radek Dobiáš, Lukáš Kaprálek, Barbora Kunášková, Stanislav Procházka, Stanislav Zápotocký(4:23,40, 14. místo)

Tomáš Kaprálek
AVE_CZ
Reklama
Kutnohorská přípravka se účastnila krajského finále družstev v Berouně

Kutnohorská přípravka se účastnila krajského finále družstev v Berouně

27. září 2021

Beroun - V neděli 26. září 2021 se v Berouně uskutečnilo finále krajského přeboru soutěží družstev přípravek (chlapci a dívky ročníků narození 2010 a 2011), na kterém startovalo i družstvo atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora. Pro všechny účastníky pořadatelé připravili soutěže v běhu na 50 m, skoku dalekém, hodu raketkou a závěrečném štafetovém běhu na 8 x 200 m. V konkurenci 23 družstev a 227 závodníků (95 chlapců a 132 dívek) skončilo kutnohorské družstvo na 8. místě, v jednotlivých disciplínách se nejlépe umístili:

Chlapci
50 m - Radek Dobiáš (7,81 s, 10. místo)
Dálka - Radek Dobiáš a Stanislav Procházka (411 cm, 10. místo)
Raketka - Lukáš Kaprálek (36,66 m, 12. místo)

Dívky
50 m - Nikola Fetterová (8,12 s, 48. místo)
Dálka - Nikola Fetterová (403 cm, 20. místo)
Raketka - Daniela Váchová (31,45 m, 11. místo)

Štafeta
8 x 200 m - Jan Bureš, Adam Borovský, Karolina Knapová, Radek Dobiáš, Lukáš Kaprálek, Barbora Kunášková, Stanislav Procházka, Stanislav Zápotocký(4:23,40, 14. místo)

Tomáš Kaprálek