vv auto
Reklama

Mladší žactvo SKP Olympia Kutná Hora na halových krajských přeborech

4. únor 2020, 07:02

Praha - Skupina 18 kutnohorských atletů z kategorie mladšího žactva (chlapci a dívky ročníků narození 2007 a 2008) se v sobotu 1. února 2020 v Praze zúčastnila Přeboru Středočeského kraje jednotlivců v hale. V konkurenci 319 závodníků z 27 atletických oddílů se nejvíce dařilo Michaelu Udovenkovi, který vybojoval stříbrnou medaili v běhu na 1 500 m, a Jakubovi Horáčkovi, která skončila na 3. místě v běhu na 60 metrů překážek.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

MICHAEL UDOVENKO
2. místo 1 500 m (5:28,66)

JAKUB HORÁČEK
3. místo 60 m překážek (11,29 s)
9. místo 800 m (2:48,87)

ADAM KLOOS
6. místo výška (130 cm)

JAKUB VÁCHA
8. místo koule (7,15 m)

ADAM HORÁČEK
8. místo 1 500 m (6:10,11)

RICHARD STŘEDA
10. místo 60 m (8,63 s)

JULIE KOTRBOVÁ
4. místo 1 500 m (5:38,93)

NELA ČÁLKOVÁ
8. místo koule (9,52 m)

ŠTAFETA 4 X 200 M
5. místo (2:05,13) - Jakub Horáček, Michael Udovenko, Štěpán Viktora, Richard Středa
6. místo (2:02,18) - Tereza Langrová, Nela Čálková, Sára Cibulková, Julie Kotrbová

Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
Mladší žactvo SKP Olympia Kutná Hora na halových krajských přeborech

Mladší žactvo SKP Olympia Kutná Hora na halových krajských přeborech

4. únor 2020

Praha - Skupina 18 kutnohorských atletů z kategorie mladšího žactva (chlapci a dívky ročníků narození 2007 a 2008) se v sobotu 1. února 2020 v Praze zúčastnila Přeboru Středočeského kraje jednotlivců v hale. V konkurenci 319 závodníků z 27 atletických oddílů se nejvíce dařilo Michaelu Udovenkovi, který vybojoval stříbrnou medaili v běhu na 1 500 m, a Jakubovi Horáčkovi, která skončila na 3. místě v běhu na 60 metrů překážek.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

MICHAEL UDOVENKO
2. místo 1 500 m (5:28,66)

JAKUB HORÁČEK
3. místo 60 m překážek (11,29 s)
9. místo 800 m (2:48,87)

ADAM KLOOS
6. místo výška (130 cm)

JAKUB VÁCHA
8. místo koule (7,15 m)

ADAM HORÁČEK
8. místo 1 500 m (6:10,11)

RICHARD STŘEDA
10. místo 60 m (8,63 s)

JULIE KOTRBOVÁ
4. místo 1 500 m (5:38,93)

NELA ČÁLKOVÁ
8. místo koule (9,52 m)

ŠTAFETA 4 X 200 M
5. místo (2:05,13) - Jakub Horáček, Michael Udovenko, Štěpán Viktora, Richard Středa
6. místo (2:02,18) - Tereza Langrová, Nela Čálková, Sára Cibulková, Julie Kotrbová

Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Prohlédnout galerii