Čáslav - V pátek 17. září 2021 se v Čáslavi uskutečnilo třetí kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2008 a 2009).
V konkurenci devíti chlapeckých a deseti dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 3. místě (dívky) a 5. místě (chlapci). Celkem se závodů účastnilo 77 chlapců a 118 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Adam Horáček (17,5 b.), Jaroslav Paďouk a Štěpán Viktora (oba 16 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Denisa Linková (19 b.), Anna Pajerová a Petra Heydušková (obě 18 b.).
JAN BUREŠ
1. místo výška (138 cm)
ADAM HORÁČEK
2. místo 60 m překážek (11,89 s)
2. místo výška (135 cm)
ŠTĚPÁN VIKTORA
2. místo koule (9,10 m)
4. místo výška (130 cm)
JAROSLAV PAĎOUK
3. místo koule (8,22 m)
3. místo kriket (49,05 m)
DENISA LINKOVÁ
1. místo 60 m překážek (11,03 s)
3. místo kriket (45,62 m)
ANNA PAJEROVÁ
1. místo dálka (461 cm)
4. místo 60 m (8,68 s)
PETRA HEYDUŠKOVÁ
1. místo koule (9,72 m)
4. místo kriket (39,72 m)
ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
2. místo výška (139 cm)
NELA MOCOVÁ
3. místo výška (136 cm)
ANETA STOUPOVÁ
4. místo výška (130 cm)
BARBORA MELVALDOVÁ
5. místo 600 m (2:04,43)
ADÉLA HULÍNSKÁ
6. místo 600 m (2:04,50)
ŠTAFETA 4 X 60 M
4. místo (35,28 s) - Adam Horáček, Jaroslav Paďouk, Štěpán Viktora, Radek Dobiáš
2. místo (35,28 s) - Anna Pajerová, Denisa Linková, Nela Mocová, Alžběta Křídová
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …
Čáslav - V pátek 17. září 2021 se v Čáslavi uskutečnilo třetí kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2008 a 2009).
V konkurenci devíti chlapeckých a deseti dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 3. místě (dívky) a 5. místě (chlapci). Celkem se závodů účastnilo 77 chlapců a 118 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Adam Horáček (17,5 b.), Jaroslav Paďouk a Štěpán Viktora (oba 16 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Denisa Linková (19 b.), Anna Pajerová a Petra Heydušková (obě 18 b.).
JAN BUREŠ
1. místo výška (138 cm)
ADAM HORÁČEK
2. místo 60 m překážek (11,89 s)
2. místo výška (135 cm)
ŠTĚPÁN VIKTORA
2. místo koule (9,10 m)
4. místo výška (130 cm)
JAROSLAV PAĎOUK
3. místo koule (8,22 m)
3. místo kriket (49,05 m)
DENISA LINKOVÁ
1. místo 60 m překážek (11,03 s)
3. místo kriket (45,62 m)
ANNA PAJEROVÁ
1. místo dálka (461 cm)
4. místo 60 m (8,68 s)
PETRA HEYDUŠKOVÁ
1. místo koule (9,72 m)
4. místo kriket (39,72 m)
ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
2. místo výška (139 cm)
NELA MOCOVÁ
3. místo výška (136 cm)
ANETA STOUPOVÁ
4. místo výška (130 cm)
BARBORA MELVALDOVÁ
5. místo 600 m (2:04,43)
ADÉLA HULÍNSKÁ
6. místo 600 m (2:04,50)
ŠTAFETA 4 X 60 M
4. místo (35,28 s) - Adam Horáček, Jaroslav Paďouk, Štěpán Viktora, Radek Dobiáš
2. místo (35,28 s) - Anna Pajerová, Denisa Linková, Nela Mocová, Alžběta Křídová