Připravili turnaj pro neregistrované kuželkářky a kuželkáře

23. listopad 2022, 07:30

Kutná Hora - Kuželkářský klub KK Kolín, i po letošní ztrátě svého sportoviště v Kolíně a přesunu svých aktivit na kuželnu v Kutné Hoře, uspořádal ve čtvrtek 17. listopadu tradiční a oblíbený turnaj pro neregistrované kuželkářky a kuželkáře v disciplíně 4 x 20 hodů sdružených.

„Turnaj jednotlivců, je další z oblíbených akcí, které náš klub pořádá pro veřejnost z Kolína a okolí,“ řekl Jan Pelák, který je v klubu hlavním organizátorem akcí pro neregistrované hráče a hráčky. „A nyní vlastně i z Kutné Hory a jejího okolí.“

V kategorii žen se letos na pomyslný nejvyšší stupeň vítězů postavila díky výkonu 356 poražených kuželek Březinová, která v minulém ročníku brala bronzovou medaili.

Stříbrnou příčku, stejně jako vloni, obsadila Dvořáková (335) a bronz si letos odnesla Sabóová (323), která si oproti loňsku o příčku polepšila.

Také v kategorii mužů si zlato odnesl hráč, který v loňském turnaji skončil na bronzové pozici. Baško si cenu za 1. místo vysloužil výkonem 362 poražené kuželky.

Další dvě medailové pozice obsadili nově přihlášení účastníci soutěže. Druhé místo obsadil Čermák po výkonu 355 a na třetí příčku se postavil Kubelka, když srazil 345 kuželek.

„Jsem velmi rád, že se turnaj vydařil po sportovní i společenské stránce, přivítali jsme nové tváře a všichni s kuželkami strávili příjemný den. Rád bych poděkoval všem účastníkům, a to jak sportovcům, tak i pořadatelům z řad našeho klubu,“ doplnil spokojeně Pelák. „Další turnaj je za námi a nový již chystáme. Škoda, že to již nejde v Kolíně. Aktuální informace sdílíme na Twitteru @KuzelkyKolin.“