Stavex
Reklama

Přípravky SKP Olympia soutěžily ve čtvrtém kole krajského přeboru družstev

15. září 2023, 09:36

Kutná Hora - O uplynulém víkendu soutěžila tři družstva přípravek atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora v Čáslavi, kde na ně v pátek čekalo čtvrté kolo krajského přeboru. Soutěž přípravek uzavře krajské finále, které je na programu v neděli 24. září v Berouně. V neděli se pak vydali muži a ženy do Roztok rovněž na čtvrté kolo, které uzavřelo letošní krajskou soutěž družstev.

V pátek 8. září 2023 se v Čáslavi uskutečnilo závěrečné 4. kolo krajského přeboru družstev přípravek. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2012 a 2013 byly připraveny tři disciplíny - běh na 60 m, skok daleký a hod raketkou, závěr pak patřil štafetě na 8 x 200 m. Závodů se zúčastnilo celkem 170 dětí z 10 atletických oddílů, v celkovém pořadí 16 družstev skončila Kutná Hora „A“ na 4. místě, Kutná Hora „B“ na 8. místě a Kutná Hora „C“ na 12. místě.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

Ročník narození 2012

ANTONÍN ZUBEC
5. místo raketka (32,16 m), 9. místo dálka (347 cm)

FILIP VOPĚNKA
6. místo dálka (359 cm), 7. místo raketka (27,74 m), 8. místo 60 m (10,06 s)

MATĚJ ABRAHÁM
7. místo 60 m (10,05 s), 8. místo dálka (350 cm)

MICHAL WINKLER
10. místo 60 m (10,31 s)

MARIE HORECKÁ
2. místo raketka (34,87 m)

MAGDALENA HOBLOVÁ
4. místo dálka (396 cm), 6. místo 60 m (9,48 s)

KLÁRA MARYSKOVÁ
8. místo raketka (29,89 m)

Ročník narození 2013

JAKUB BENADA
1. místo 60 m (9,17 s), 1. místo dálka (410 cm), 2. místo raketka (33,08 m)

TOMÁŠ KUBÍN
3. místo raketka (32,47 m), 5. místo dálka (384 cm)

MAREK REIMANN
4. místo 60 m (9,73 s)

MIKULÁŠ LACMAN
7. místo raketka (26,84 m)

LINDA LÁZŇOVSKÁ
1. místo raketka (30,89 m), 10. místo dálka (330 cm)

JOLANA HORYNOVÁ
3. místo raketka (28,57 m)

TEREZA MATYÁŠOVÁ
5. místo raketka (26,03 m), 6. místo dálka (342 cm), 9. místo 60 m (9,82 s)

ŠÁRKA JANOUŠKOVÁ
6. místo raketka (25,77 m)

Ročníky narození 2012 a 2013

8. místo 8 x 200 m (4:41,56) - Magdalena Hoblová, Lucie Kounická, Valerie Staňková, Marie Horecká, Jakub Benada, Tomáš Kubín, Tereza Matyášová, Jolana Horynová

9. místo 8 x 200 m (4:41,89) - Matěj Abrahám, Klára Marysková, Kamila Volná, Filip Vopěnka, Nina Řeháková, Marek Reimann, Mikuláš Lacman, Lucie Váchová

V neděli 10. září 2023 se v Roztokách uskutečnilo závěrečné 4. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dospělých. V konkurenci 11 mužských a 6 ženských družstev skončila kutnohorská družstva mužů i žen na 4. místě.  Celkem se závodů účastnilo 86 mužů a 102 žen, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Michael Udovenko (21 b.), Jan Němeček (16 b.) a Jakub Horáček (7,5 b.) v družstvu mužů, mezi ženami pak Denisa Linková (17 b.), Lenka Kolmanová (15 b.) a Michaela Pazderová (14 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

MICHAEL UDOVENKO
3. místo 200 m překážek (27,07 s)
4. místo výška (168 cm)
5. místo 100 m (11,99 s)

JAN NĚMEČEK
4. místo oštěp (41,21 m)
5. místo koule (9,90 m)
8. místo disk (27,60 m)

JAKUB HORÁČEK
5. místo výška (160 cm)
9. místo 200 m překážek (29,30 s)

JAKUB VÁCHA
5. místo oštěp (40,50 m)

TOMÁŠ KURTEJ
7. místo výška (160 cm)
10. místo 200 m (28,57 s)

ADAM HORÁČEK
7. místo výška (160 cm)

ONDŘEJ NĚMEČEK
8. místo 200 m (25,93 s)
8. místo oštěp (36,96 m)

DENISA LINKOVÁ
2. místo 100 m překážek (21,03 s)
3. místo dálka (490 cm)

LENKA KOLMANOVÁ
3. místo koule (7,94 m)
4. místo disk (23,21 m)

ANNA PAJEROVÁ
4. místo 200 m (27,86 s)
7. místo dálka (467 cm)

MICHAELA PAZDEROVÁ
5. místo oštěp (22,65 m)
6. místo disk (21,38 m)
8. místo koule (7,20 m)

EMA KOUNICKÁ
5. místo výška (148 cm)
6. místo 100 m (13,86 s)

NELA MOCOVÁ
6. místo výška (145 cm)

BARBORA MELVALDOVÁ
7. místo 800 m (2:53,19)
9. místo 200 m překážek (40,09 s)

MICHAELA ADÁMKOVÁ
8. místo 200 m překážek (37,37 s)

MARIANA TINKOVÁ
10. místo 100 m (14,06 s)

ANETA STOUPOVÁ
10. místo 800 m (2:59,40)

ŠTAFETA 4 X 100 M
4. místo (50,04 s) - Jakub Horáček, Adam Horáček, Štěpán Viktora, Ondřej Němeček
3. místo (54,07 s) - Michaela Adámková, Anna Pajerová, Ema Kounická, Denisa Linková

Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Přípravky SKP Olympia soutěžily ve čtvrtém kole krajského přeboru družstev

Přípravky SKP Olympia soutěžily ve čtvrtém kole krajského přeboru družstev

15. září 2023

Kutná Hora - O uplynulém víkendu soutěžila tři družstva přípravek atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora v Čáslavi, kde na ně v pátek čekalo čtvrté kolo krajského přeboru. Soutěž přípravek uzavře krajské finále, které je na programu v neděli 24. září v Berouně. V neděli se pak vydali muži a ženy do Roztok rovněž na čtvrté kolo, které uzavřelo letošní krajskou soutěž družstev.

V pátek 8. září 2023 se v Čáslavi uskutečnilo závěrečné 4. kolo krajského přeboru družstev přípravek. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2012 a 2013 byly připraveny tři disciplíny - běh na 60 m, skok daleký a hod raketkou, závěr pak patřil štafetě na 8 x 200 m. Závodů se zúčastnilo celkem 170 dětí z 10 atletických oddílů, v celkovém pořadí 16 družstev skončila Kutná Hora „A“ na 4. místě, Kutná Hora „B“ na 8. místě a Kutná Hora „C“ na 12. místě.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

Ročník narození 2012

ANTONÍN ZUBEC
5. místo raketka (32,16 m), 9. místo dálka (347 cm)

FILIP VOPĚNKA
6. místo dálka (359 cm), 7. místo raketka (27,74 m), 8. místo 60 m (10,06 s)

MATĚJ ABRAHÁM
7. místo 60 m (10,05 s), 8. místo dálka (350 cm)

MICHAL WINKLER
10. místo 60 m (10,31 s)

MARIE HORECKÁ
2. místo raketka (34,87 m)

MAGDALENA HOBLOVÁ
4. místo dálka (396 cm), 6. místo 60 m (9,48 s)

KLÁRA MARYSKOVÁ
8. místo raketka (29,89 m)

Ročník narození 2013

JAKUB BENADA
1. místo 60 m (9,17 s), 1. místo dálka (410 cm), 2. místo raketka (33,08 m)

TOMÁŠ KUBÍN
3. místo raketka (32,47 m), 5. místo dálka (384 cm)

MAREK REIMANN
4. místo 60 m (9,73 s)

MIKULÁŠ LACMAN
7. místo raketka (26,84 m)

LINDA LÁZŇOVSKÁ
1. místo raketka (30,89 m), 10. místo dálka (330 cm)

JOLANA HORYNOVÁ
3. místo raketka (28,57 m)

TEREZA MATYÁŠOVÁ
5. místo raketka (26,03 m), 6. místo dálka (342 cm), 9. místo 60 m (9,82 s)

ŠÁRKA JANOUŠKOVÁ
6. místo raketka (25,77 m)

Ročníky narození 2012 a 2013

8. místo 8 x 200 m (4:41,56) - Magdalena Hoblová, Lucie Kounická, Valerie Staňková, Marie Horecká, Jakub Benada, Tomáš Kubín, Tereza Matyášová, Jolana Horynová

9. místo 8 x 200 m (4:41,89) - Matěj Abrahám, Klára Marysková, Kamila Volná, Filip Vopěnka, Nina Řeháková, Marek Reimann, Mikuláš Lacman, Lucie Váchová

V neděli 10. září 2023 se v Roztokách uskutečnilo závěrečné 4. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dospělých. V konkurenci 11 mužských a 6 ženských družstev skončila kutnohorská družstva mužů i žen na 4. místě.  Celkem se závodů účastnilo 86 mužů a 102 žen, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Michael Udovenko (21 b.), Jan Němeček (16 b.) a Jakub Horáček (7,5 b.) v družstvu mužů, mezi ženami pak Denisa Linková (17 b.), Lenka Kolmanová (15 b.) a Michaela Pazderová (14 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

MICHAEL UDOVENKO
3. místo 200 m překážek (27,07 s)
4. místo výška (168 cm)
5. místo 100 m (11,99 s)

JAN NĚMEČEK
4. místo oštěp (41,21 m)
5. místo koule (9,90 m)
8. místo disk (27,60 m)

JAKUB HORÁČEK
5. místo výška (160 cm)
9. místo 200 m překážek (29,30 s)

JAKUB VÁCHA
5. místo oštěp (40,50 m)

TOMÁŠ KURTEJ
7. místo výška (160 cm)
10. místo 200 m (28,57 s)

ADAM HORÁČEK
7. místo výška (160 cm)

ONDŘEJ NĚMEČEK
8. místo 200 m (25,93 s)
8. místo oštěp (36,96 m)

DENISA LINKOVÁ
2. místo 100 m překážek (21,03 s)
3. místo dálka (490 cm)

LENKA KOLMANOVÁ
3. místo koule (7,94 m)
4. místo disk (23,21 m)

ANNA PAJEROVÁ
4. místo 200 m (27,86 s)
7. místo dálka (467 cm)

MICHAELA PAZDEROVÁ
5. místo oštěp (22,65 m)
6. místo disk (21,38 m)
8. místo koule (7,20 m)

EMA KOUNICKÁ
5. místo výška (148 cm)
6. místo 100 m (13,86 s)

NELA MOCOVÁ
6. místo výška (145 cm)

BARBORA MELVALDOVÁ
7. místo 800 m (2:53,19)
9. místo 200 m překážek (40,09 s)

MICHAELA ADÁMKOVÁ
8. místo 200 m překážek (37,37 s)

MARIANA TINKOVÁ
10. místo 100 m (14,06 s)

ANETA STOUPOVÁ
10. místo 800 m (2:59,40)

ŠTAFETA 4 X 100 M
4. místo (50,04 s) - Jakub Horáček, Adam Horáček, Štěpán Viktora, Ondřej Němeček
3. místo (54,07 s) - Michaela Adámková, Anna Pajerová, Ema Kounická, Denisa Linková

Zlata banka
Reklama
Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Prohlédnout galerii