vv auto
Reklama

Přípravky zahájily krajský přebor družstev v Benešově

14. květen 2024, 10:29

Benešov - V sobotu 11. května 2024 se v Benešově uskutečnilo 1. kolo krajského přeboru družstev přípravek. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2013, 2014 a 2015 byly připraveny tři disciplíny - běh na 50 m, skok daleký a hod kriketovým míčkem, závěr pak patřil štafetě na 8 x 100 m. Už mimo soutěž družstev byl ještě před vyhlášením výsledků zařazen běh na 600 m. Závodů se zúčastnilo celkem 147 dětí z 8 atletických oddílů, v celkovém pořadí 15 družstev skončila Kutná Hora „A“ na 4. místě a Kutná Hora „B“ na 9. místě.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

Ročník narození 2013

JAKUB BENADA
1. místo 50 m (7,63 s)
1. místo dálka (448 cm)
4. místo kriket (36,79 m)
8. místo 600 m (2:20,4)

TOMÁŠ KUBÍN
2. místo 600 m (2:05,5)
5. místo dálka (384 cm)
7. místo kriket (33,64 m)
9. místo 50 m (8,37 s)

ŠÁRKA JANOUŠKOVÁ
4. místo kriket (32,90 m)
7. místo 50 m (8,29 s)

TEREZA MATYÁŠOVÁ
4. místo dálka (396 cm)

LUCIE VÁCHOVÁ
5. místo dálka (388 cm)
5. místo kriket (31,23 m)

LINDA LÁZŇOVSKÁ
7. místo kriket (28,51 m)

ANNA HALTUFOVÁ
8. místo kriket (28,13 m)

ELIŠKA VOSÁHLOVÁ
10. místo kriket (26,26 m)

Ročník narození 2014

FILIP NĚMEČEK
6. místo kriket (31,30 m)
10. místo dálka (325 cm)

ELEN CHLUBNOVÁ
1. místo 600 m (2:01,3)
1. místo kriket (25,70 m)
4. místo dálka (338 cm)
6. místo 50 m (8,68 s)

SABINA SOUKUPOVÁ
5. místo 50 m (8,46 s)

SÁRA NEVLUDOVÁ
10. místo 600 m (2:28,3)

Ročník narození 2015

ŠTĚPÁNKA TUHÁ
2. místo dálka (324 cm)
8. místo 50 m (9,07 s)

VIKTORIE POULOVÁ
4. místo kriket (18,60 m)
5. místo 50 m (8,88 s)
10. místo dálka (297 cm)

Ročníky narození 2013 a 2014

4. místo 8 x 100 m (2:11,0) - Jakub Benada, Tomáš Kubín, Tereza Matyášová, Elen Chlubnová, Linda Lázňovská, Lucie Váchová, Sabina Soukupová, Richard Patejdl

tz, Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Přípravky zahájily krajský přebor družstev v Benešově

Přípravky zahájily krajský přebor družstev v Benešově

14. Květen 2024

Benešov - V sobotu 11. května 2024 se v Benešově uskutečnilo 1. kolo krajského přeboru družstev přípravek. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2013, 2014 a 2015 byly připraveny tři disciplíny - běh na 50 m, skok daleký a hod kriketovým míčkem, závěr pak patřil štafetě na 8 x 100 m. Už mimo soutěž družstev byl ještě před vyhlášením výsledků zařazen běh na 600 m. Závodů se zúčastnilo celkem 147 dětí z 8 atletických oddílů, v celkovém pořadí 15 družstev skončila Kutná Hora „A“ na 4. místě a Kutná Hora „B“ na 9. místě.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

Ročník narození 2013

JAKUB BENADA
1. místo 50 m (7,63 s)
1. místo dálka (448 cm)
4. místo kriket (36,79 m)
8. místo 600 m (2:20,4)

TOMÁŠ KUBÍN
2. místo 600 m (2:05,5)
5. místo dálka (384 cm)
7. místo kriket (33,64 m)
9. místo 50 m (8,37 s)

ŠÁRKA JANOUŠKOVÁ
4. místo kriket (32,90 m)
7. místo 50 m (8,29 s)

TEREZA MATYÁŠOVÁ
4. místo dálka (396 cm)

LUCIE VÁCHOVÁ
5. místo dálka (388 cm)
5. místo kriket (31,23 m)

LINDA LÁZŇOVSKÁ
7. místo kriket (28,51 m)

ANNA HALTUFOVÁ
8. místo kriket (28,13 m)

ELIŠKA VOSÁHLOVÁ
10. místo kriket (26,26 m)

Ročník narození 2014

FILIP NĚMEČEK
6. místo kriket (31,30 m)
10. místo dálka (325 cm)

ELEN CHLUBNOVÁ
1. místo 600 m (2:01,3)
1. místo kriket (25,70 m)
4. místo dálka (338 cm)
6. místo 50 m (8,68 s)

SABINA SOUKUPOVÁ
5. místo 50 m (8,46 s)

SÁRA NEVLUDOVÁ
10. místo 600 m (2:28,3)

Ročník narození 2015

ŠTĚPÁNKA TUHÁ
2. místo dálka (324 cm)
8. místo 50 m (9,07 s)

VIKTORIE POULOVÁ
4. místo kriket (18,60 m)
5. místo 50 m (8,88 s)
10. místo dálka (297 cm)

Ročníky narození 2013 a 2014

4. místo 8 x 100 m (2:11,0) - Jakub Benada, Tomáš Kubín, Tereza Matyášová, Elen Chlubnová, Linda Lázňovská, Lucie Váchová, Sabina Soukupová, Richard Patejdl

Zlata banka
Reklama
tz, Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Prohlédnout galerii