vv auto
Reklama

Prvním turnajem začal stolnětenisový regionální pohár dospělých a žáků

20. říjen 2021, 07:10

Benešov/Malín - Prvním turnajem začal regionální pohár stolních tenistů jak v kategorii dospělých, tak i žáků. Dospělí se o víkendu střetli na stolech v Benešově, žáci potom dorazili do Malína:

Výsledky prvního turnaje poháru dospělých:
1. Dusil Filip (Sokol Malín - 325b.)
2. Šturc Jiří (Stolní tenis Benešov - 265b.)
3. Janeček Martin (Sokol Močovice - 225b.)
4. Cyrus Miroslav (Sokol Čáslav - 205b.)
5. Vala Martin (Sokol Malín - 180b.)
6. Melíšek Martin (Stolní tenis Benešov - 165b.)
7. Liška Josef (Sokol Močovice - 165b.)
8. Salák Alois (Sokol Starý Kolín - 160b.)
9. Beran Tomáš (Sokol Čáslav - 110b.)
10. Zahrádka Zdeněk (Sokol Uhlířské Janovice - 85b.)
11. Kolman Leon (Sokol Malín - 60b.)
11. Váša Jan (Sokol Uhlířské Janovice - 60b.)
13. Táborský Vladimír (Sokol Močovice - 25b.)
13. Sytař Dan (Sokol Malín - 25b.)
13. Reimann Jakub (Sokol Malín - 25b.)

Výsledky prvního turnaje pohárů žáků:
1. Nácovský Ondřej (SKC Zruč nad Sázavou - 325b.)
2. Reimann Jakub (Sokol Malín - 265b.)
3. Fuchsová Adéla (SKC Zruč nad Sázavou - 225b.)
3. Líska Jakub (TJ Církvice - 225b.)
5. Kratochvíl Šimon (Sokol Čáslav - 165b.)
5. Loužil Rostislav (Sokol Uhlířské Janovice - 165b.)
5. Loužil Tomáš (Sokol Uhlířské Janovice - 165b.)
5. Uher Ondřej (TJ Církvice - 165b.)
9. Pokorný Vojtěch (ST Euromaster Kolín - 120b.)
10. Petráček Mikuláš (Sokol Uhlířské Janovice - 85b.)
11. Langer Josef (SKC Zruč nad Sázavou - 60b.)
12. Chadraba Karel (TJ Církvice - 55b.)
13. Cihlář Matěj (Sokol Malín - 30b.)
13. Pavlis Milan (Sokol Uhlířské Janovice - 30b.)
15. Malimánek Vít (TJ Církvice - 25b.)
15. Veselý David (TJ Církvice - 25b.)

tz, res
Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
Prvním turnajem začal stolnětenisový regionální pohár dospělých a žáků

Prvním turnajem začal stolnětenisový regionální pohár dospělých a žáků

20. říjen 2021

Benešov/Malín - Prvním turnajem začal regionální pohár stolních tenistů jak v kategorii dospělých, tak i žáků. Dospělí se o víkendu střetli na stolech v Benešově, žáci potom dorazili do Malína:

Výsledky prvního turnaje poháru dospělých:
1. Dusil Filip (Sokol Malín - 325b.)
2. Šturc Jiří (Stolní tenis Benešov - 265b.)
3. Janeček Martin (Sokol Močovice - 225b.)
4. Cyrus Miroslav (Sokol Čáslav - 205b.)
5. Vala Martin (Sokol Malín - 180b.)
6. Melíšek Martin (Stolní tenis Benešov - 165b.)
7. Liška Josef (Sokol Močovice - 165b.)
8. Salák Alois (Sokol Starý Kolín - 160b.)
9. Beran Tomáš (Sokol Čáslav - 110b.)
10. Zahrádka Zdeněk (Sokol Uhlířské Janovice - 85b.)
11. Kolman Leon (Sokol Malín - 60b.)
11. Váša Jan (Sokol Uhlířské Janovice - 60b.)
13. Táborský Vladimír (Sokol Močovice - 25b.)
13. Sytař Dan (Sokol Malín - 25b.)
13. Reimann Jakub (Sokol Malín - 25b.)

Výsledky prvního turnaje pohárů žáků:
1. Nácovský Ondřej (SKC Zruč nad Sázavou - 325b.)
2. Reimann Jakub (Sokol Malín - 265b.)
3. Fuchsová Adéla (SKC Zruč nad Sázavou - 225b.)
3. Líska Jakub (TJ Církvice - 225b.)
5. Kratochvíl Šimon (Sokol Čáslav - 165b.)
5. Loužil Rostislav (Sokol Uhlířské Janovice - 165b.)
5. Loužil Tomáš (Sokol Uhlířské Janovice - 165b.)
5. Uher Ondřej (TJ Církvice - 165b.)
9. Pokorný Vojtěch (ST Euromaster Kolín - 120b.)
10. Petráček Mikuláš (Sokol Uhlířské Janovice - 85b.)
11. Langer Josef (SKC Zruč nad Sázavou - 60b.)
12. Chadraba Karel (TJ Církvice - 55b.)
13. Cihlář Matěj (Sokol Malín - 30b.)
13. Pavlis Milan (Sokol Uhlířské Janovice - 30b.)
15. Malimánek Vít (TJ Církvice - 25b.)
15. Veselý David (TJ Církvice - 25b.)

tz, res