vv auto
Reklama

Reprezentanti SKP Olympia získali na krajských přeborech mladšího žactva dvě medaile!

10. květen 2024, 11:02

Kutná Hora - Ve středu 8. května 2024 se v Kutné Hoře uskutečnil Přebor Středočeského kraje mladšího žactva (chlapci a dívky ročníků narození 2011 a 2012). V konkurenci 344 závodníků z 27 atletických oddílů získali v hodu oštěpem Lukáš Kaprálek a Marie Horecká oba bronzovou medaili, k tomu vybojovali kutnohorští atleti a atletky dalších 13 umístění mezi nejlepšími deseti.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

LUKÁŠ KAPRÁLEK
3. místo oštěp (30,60 m)
9. místo 60 m (8,48 s)

VLADIMÍR MÁLEK
4. místo 800 m (2:36,70)

ANTONÍN ZUBEC
5. místo 150 m (20,81 s)

ADAM BOROVSKÝ
6. místo dálka (427 cm)
7. místo 60 m překžek (10,78 s)

ONDŘEJ ČERNÝ
8. místo výška (130 cm)

MARIE HORECKÁ
3. místo oštěp (31,91 m)
7. místo kriket (43,57 m)

NELA NEUMANOVÁ
6. místo kriket (44,47 m)
7. místo koule (9,20 m)

ADÉLA KRATOCHVÍLOVÁ
6. místo 1500 m (5:49,56)

ADÉLA FREYOVÁ
8. místo koule (9,13 m)

ŠTAFETA 4 X 60 M
4. místo (34,69 s) - Lukáš Kaprálek, Vladimír Málek, Adam Borovský, Antonín Zubec

ŠTAFETA 4 X 300 M
9. místo (3:17,80) - Eliška Pavlíková, Karolina Knapová, Natálie Průchová, Ludmila Pěkná

tz, Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Reprezentanti SKP Olympia získali na krajských přeborech mladšího žactva dvě medaile!

Reprezentanti SKP Olympia získali na krajských přeborech mladšího žactva dvě medaile!

10. Květen 2024

Kutná Hora - Ve středu 8. května 2024 se v Kutné Hoře uskutečnil Přebor Středočeského kraje mladšího žactva (chlapci a dívky ročníků narození 2011 a 2012). V konkurenci 344 závodníků z 27 atletických oddílů získali v hodu oštěpem Lukáš Kaprálek a Marie Horecká oba bronzovou medaili, k tomu vybojovali kutnohorští atleti a atletky dalších 13 umístění mezi nejlepšími deseti.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

LUKÁŠ KAPRÁLEK
3. místo oštěp (30,60 m)
9. místo 60 m (8,48 s)

VLADIMÍR MÁLEK
4. místo 800 m (2:36,70)

ANTONÍN ZUBEC
5. místo 150 m (20,81 s)

ADAM BOROVSKÝ
6. místo dálka (427 cm)
7. místo 60 m překžek (10,78 s)

ONDŘEJ ČERNÝ
8. místo výška (130 cm)

MARIE HORECKÁ
3. místo oštěp (31,91 m)
7. místo kriket (43,57 m)

NELA NEUMANOVÁ
6. místo kriket (44,47 m)
7. místo koule (9,20 m)

ADÉLA KRATOCHVÍLOVÁ
6. místo 1500 m (5:49,56)

ADÉLA FREYOVÁ
8. místo koule (9,13 m)

ŠTAFETA 4 X 60 M
4. místo (34,69 s) - Lukáš Kaprálek, Vladimír Málek, Adam Borovský, Antonín Zubec

ŠTAFETA 4 X 300 M
9. místo (3:17,80) - Eliška Pavlíková, Karolina Knapová, Natálie Průchová, Ludmila Pěkná

Zlata banka
Reklama
tz, Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Prohlédnout galerii