vv auto
Reklama

Třetí turnaj regionálního poháru stolních tenistů ovládl Jiří Šturc!

21. únor 2024, 07:50

Čáslav - Sokolovna v Čáslavi hostila třetí ze čtyř turnajů regionálního poháru stolních tenistů. Z vítězství v turnaji se radoval Jiří Šturc (Benešov), který zvítšzil před Petrem Uhrem (Církvice). Čtvrtý, závěrečný turnaj soutěže se bude hrát v sobotu 9. března v Uhlířských Janovicích.

Pořadí třetího turnaje:
1. Jiří Šturc (Benešov)
2. Petr Uher (Církvice)
3. Daniel Nevřela (Zruč n. S.)
4. Jan Lövl (Čáslav)
5. Petr Beňuš (Malín)
6. Miroslav Cyrus (Čáslav)
7. Jiří Hrazdíra (Divišov)
8. Dan Širák (Čáslav)
9. Ondřej Kristek (Močovice)
10. Jan Hladík (Malín)
11. Josef Liška (Močovice)
12. Ondřej Uher (Církvice)
13. Stanislava Zoufalá (Malín)
14. Milan Hrčka (Močovice)
15. Filip Fryml (Malín)
16. Jakub Reimann (Malín)
17. Alois Salák (Starý Kolín)
18. Matěj Malimánek (Církvice)
19. Stanislav Beran (Čáslav)
20. Daniel Růžička (Malín)
std.

Pořadí po třetím turnaji:
1. Petr Uher (Církvice) - 619 bodů
2. Filip Dusil (Malín) - 617 bodů
3. Daniel Nevřela (Zruč n. S.) - 608 bodů
4. Jakub Reimann (Malín) - 565 bodů
5. Jan Hladík (Malín) - 511 bodů
6. Josef Liška (Močovice) - 504 bodů
7. Petr Beňuš (Malín) - 466 bodů
8. Jiří Kárník (Malín) - 415 bodů
9. Jiří Šturc (Benešov) - 396 bodů
10. Alois Salák (Starý Kolín) - 383 bodů
atd.

tz, foto a video Alois Salák

Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Třetí turnaj regionálního poháru stolních tenistů ovládl Jiří Šturc!

Třetí turnaj regionálního poháru stolních tenistů ovládl Jiří Šturc!

21. únor 2024

Čáslav - Sokolovna v Čáslavi hostila třetí ze čtyř turnajů regionálního poháru stolních tenistů. Z vítězství v turnaji se radoval Jiří Šturc (Benešov), který zvítšzil před Petrem Uhrem (Církvice). Čtvrtý, závěrečný turnaj soutěže se bude hrát v sobotu 9. března v Uhlířských Janovicích.

Pořadí třetího turnaje:
1. Jiří Šturc (Benešov)
2. Petr Uher (Církvice)
3. Daniel Nevřela (Zruč n. S.)
4. Jan Lövl (Čáslav)
5. Petr Beňuš (Malín)
6. Miroslav Cyrus (Čáslav)
7. Jiří Hrazdíra (Divišov)
8. Dan Širák (Čáslav)
9. Ondřej Kristek (Močovice)
10. Jan Hladík (Malín)
11. Josef Liška (Močovice)
12. Ondřej Uher (Církvice)
13. Stanislava Zoufalá (Malín)
14. Milan Hrčka (Močovice)
15. Filip Fryml (Malín)
16. Jakub Reimann (Malín)
17. Alois Salák (Starý Kolín)
18. Matěj Malimánek (Církvice)
19. Stanislav Beran (Čáslav)
20. Daniel Růžička (Malín)
std.

Pořadí po třetím turnaji:
1. Petr Uher (Církvice) - 619 bodů
2. Filip Dusil (Malín) - 617 bodů
3. Daniel Nevřela (Zruč n. S.) - 608 bodů
4. Jakub Reimann (Malín) - 565 bodů
5. Jan Hladík (Malín) - 511 bodů
6. Josef Liška (Močovice) - 504 bodů
7. Petr Beňuš (Malín) - 466 bodů
8. Jiří Kárník (Malín) - 415 bodů
9. Jiří Šturc (Benešov) - 396 bodů
10. Alois Salák (Starý Kolín) - 383 bodů
atd.

Zlata banka
Reklama
tz, foto a video Alois Salák

Prohlédnout galerii