Sršni doma nestačili na Rakovník, teď je čekají Žabonosy

27. listopad 2022, 20:45

Kutná Hora – Ve střetnutí 12. kola základní části krajské ligy SK Sršni Kutná Hora přivítal na svém ledě hokejisty HC Rakovník:

Kutná Hora – Rakovník 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)

Po dvou třetinách hosté vedli 2:0, Sršni se vrátili do zápasu v 56. minutě využitou přesilovkou. Jenže už za dvacet vteřin Rakovník opět odskočil na rozdíl dvou branek a své vítězství pečetil v poslední minutě při pokusu Kutné Hory o power-play.

Branky a asistence: 56. M. Jelínek (Pav. Švejda, Beran) – 18. Bulva (Drda, Najman), 29. Kos (Najman), 57. Kos (Vyskočil, Vlk), 60. Hegenbart. Rozhodčí: Hruška – Zahradníček, Brichová. Vyloučení: 2/2. Využití: 1/0. Kutná Hora: D. Jelínek – Chmelař, Pav. Švejda, Bašus, Petr Švejda, Havránek – A. Kadlec, Dytrich, Klazar, MIkeška, Jiří Tvrdík, Sádlo, Beran, J. Kadlec, Jiráň, M. Jelínek. Trenér Jiří Kadlec.