Domaro
Reklama

Video: TV Čáslav - Aktuality: Důležitým tématem zastupitelstva byla opět situace v čáslavské nemocnici

5. listopad 2021, 12:29

Čáslav - V pondělí 1. listopadu proběhlo další letošní čáslavské zastupitelstvo. Důležitým tématem byla opět situace v čáslavské nemocnici. Na zastupitelstvu vystoupila interim manažerka krizového týmu Radka Šušková, která zastupitele a občany informovala o zlepšující se personální situaci. Nemocnici se daří nabírat nové lékaře a zdravotní sestry, další potenciální zaměstnanci jsou v jednání.

Od 1. ledna se zároveň očekává obnovení dosud omezené péče na interně. S nástupem nových lékařů by mělo dojít k otevření prvních 5 lůžek na tomto oddělení.

Více již v reportáži TV Čáslav - aktuality pod tímto článkem.

Video, text: Milan Klíma, TV Čáslav - aktuality

AVE_CZ
Reklama
Domaro
Reklama
Video: TV Čáslav - Aktuality: Důležitým tématem zastupitelstva byla opět situace v čáslavské nemocnici

Video: TV Čáslav - Aktuality: Důležitým tématem zastupitelstva byla opět situace v čáslavské nemocnici

5. listopad 2021

Čáslav - V pondělí 1. listopadu proběhlo další letošní čáslavské zastupitelstvo. Důležitým tématem byla opět situace v čáslavské nemocnici. Na zastupitelstvu vystoupila interim manažerka krizového týmu Radka Šušková, která zastupitele a občany informovala o zlepšující se personální situaci. Nemocnici se daří nabírat nové lékaře a zdravotní sestry, další potenciální zaměstnanci jsou v jednání.

Od 1. ledna se zároveň očekává obnovení dosud omezené péče na interně. S nástupem nových lékařů by mělo dojít k otevření prvních 5 lůžek na tomto oddělení.

Více již v reportáži TV Čáslav - aktuality pod tímto článkem.

Video, text: Milan Klíma, TV Čáslav - aktuality