SCR
Reklama

„Dámská jízda“ na kolínské průmyslovce!

18. listopad 2021, 07:51

Kolín - Všechny dámy, maminky i jejich kamarádky si mohly přijít v úterý 16. listopadu vyrobit vánoční ozdoby, tvořítka na cukroví nebo dárky pro pány na kolínskou průmyslovku.

A byla to teda jízda, přesněji "Dámská jízda". Nejednalo se o klasické ruční tvoření, ale vyrábělo se pomocí moderních technologií. Všechny dámy si své výrobky navrhly na počítači a následně vytiskly pomocí 3D tiskáren. Zájem o workshop byl veliký. Měli jsme zde spoustu šikovných a tvořivých dam, maminek i slečen, které si odnesly krásné ozdobičky, vykrajovátka a dárky pánům vyrobené na našich 3D tiskárnách.

Jedním z cílů těchto workshopů je přiblížit nové moderní technologie i široké veřejnosti a nabídnout spolupráci nejen školám, ale i firmám, úřadům práce apod. V nabídce workshopů pro veřejnost plánujeme dále pokračovat a jejich přehled je uveden na stránkách naší školy: www.sps-ko.cz/udalosti.

Bc. Simona Kyjovská
Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
„Dámská jízda“ na kolínské průmyslovce!

„Dámská jízda“ na kolínské průmyslovce!

18. listopad 2021

Kolín - Všechny dámy, maminky i jejich kamarádky si mohly přijít v úterý 16. listopadu vyrobit vánoční ozdoby, tvořítka na cukroví nebo dárky pro pány na kolínskou průmyslovku.

A byla to teda jízda, přesněji "Dámská jízda". Nejednalo se o klasické ruční tvoření, ale vyrábělo se pomocí moderních technologií. Všechny dámy si své výrobky navrhly na počítači a následně vytiskly pomocí 3D tiskáren. Zájem o workshop byl veliký. Měli jsme zde spoustu šikovných a tvořivých dam, maminek i slečen, které si odnesly krásné ozdobičky, vykrajovátka a dárky pánům vyrobené na našich 3D tiskárnách.

Jedním z cílů těchto workshopů je přiblížit nové moderní technologie i široké veřejnosti a nabídnout spolupráci nejen školám, ale i firmám, úřadům práce apod. V nabídce workshopů pro veřejnost plánujeme dále pokračovat a jejich přehled je uveden na stránkách naší školy: www.sps-ko.cz/udalosti.

Bc. Simona Kyjovská
Prohlédnout galerii