Studenti kolínské SOŠ a SOU stavební sbírali cenné zkušenosti na Slovensku

4. květen 2022, 07:02

Kolín - SOŠ a SOU stavební Kolín realizovala první etapu projektu Erasmus+ Krátkodobé mobility v odborném vzdělávání. Žáci učebního oboru Elektrikář-silnoproud navštívili partnerskou školu Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu v Partizánskem a během třítýdenního pobytu získali nové znalosti v odborných dílnách této školy.

Novinkou oproti dříve realizovaným projektům bylo zapojení místní firmy Microstep. V prvních dnech získávali žáci nové informace, měli několik exkurzí, přednášek, seznámili se s prostory školy i vyučujícími a místním mentorem. Třetí týden pobytu žáci strávili ve jmenované firmě Microstep. Naučili se aplikovat získané znalosti, prakticky využít předchozí i nové zkušenosti.

Jsme pyšní na to, že při závěrečném hodnocení mobility jsme slyšeli na naše žáky jen samou chválu. Děkujeme jim za reprezentaci naší školy stejně jako firmě Microstep a jejímu vedení, za bezproblémovou realizaci mobility. Již nyní se připravuje další etapa mobilit, pro žáky oboru Mechanik elektrotechnických a instalatérských zařízení, která je plánována na přelom května a června 2022.

202205025.jpg

tz, Veronika Jiráčková
Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
Studenti kolínské SOŠ a SOU stavební sbírali cenné zkušenosti na Slovensku

Studenti kolínské SOŠ a SOU stavební sbírali cenné zkušenosti na Slovensku

4. Květen 2022

Kolín - SOŠ a SOU stavební Kolín realizovala první etapu projektu Erasmus+ Krátkodobé mobility v odborném vzdělávání. Žáci učebního oboru Elektrikář-silnoproud navštívili partnerskou školu Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu v Partizánskem a během třítýdenního pobytu získali nové znalosti v odborných dílnách této školy.

Novinkou oproti dříve realizovaným projektům bylo zapojení místní firmy Microstep. V prvních dnech získávali žáci nové informace, měli několik exkurzí, přednášek, seznámili se s prostory školy i vyučujícími a místním mentorem. Třetí týden pobytu žáci strávili ve jmenované firmě Microstep. Naučili se aplikovat získané znalosti, prakticky využít předchozí i nové zkušenosti.

Jsme pyšní na to, že při závěrečném hodnocení mobility jsme slyšeli na naše žáky jen samou chválu. Děkujeme jim za reprezentaci naší školy stejně jako firmě Microstep a jejímu vedení, za bezproblémovou realizaci mobility. Již nyní se připravuje další etapa mobilit, pro žáky oboru Mechanik elektrotechnických a instalatérských zařízení, která je plánována na přelom května a června 2022.

202205025.jpg

tz, Veronika Jiráčková