vv auto
Reklama

Den otevřených dveří na Základní škole T. G. Masaryka Kutná Hora

20. prosinec 2012, 09:52
(aktualizováno: 20. prosinec 2012, 09:55)

Kutná Hora - Ve středu 19. prosince 2012 odpoledne se ze ZŠ T.G.Masaryka Kutná Hora linula vůně purpury a vánočního cukroví. Škola totiž otevřela dveře nejen pro rodiče svých žáků, ale i pro budoucí prvňáčky.

Na chodbách se nabízely dětmi vyrobené drobné vánoční dárečky, nechybělo vánoční pohoštění – čaj, vánočka, perníčky a jablečný závin,  v tělocvičně předváděly děti svá krátká vánoční vystoupení. I ve třídách bylo živo. Povídání o Vánocích a lidových tradicích, hrátky s interaktivní tabulí, výroba vánočních dekorací, ukázka práce s mikroskopy v učebně přírodopisu, zapojování vánočních svíček ve fyzice, několik zajímavých chemických pokusů, povídání o anglických vánocích včetně „živých sobů a Santy“ – to vše mohli návštěvníci vidět. Velké poděkování patří všem učitelům i dětem, kteří se na přípravě této akce podíleli. Také si velmi vážíme všech, kteří se přišli na naši školu podívat a těšíme se, že se s mnohými uvidíme znovu u zápisu do 1. tříd 8. – 9. února 2013.

Zdenka Mačinová
Komentáře
ahoj - vložil Anonymous - 18. duben 2013, 19:28

jsem ten prostřední

ahoj - vložil Anonymous - 18. duben 2013, 19:27

jééééé na té fotce úplně v vlevo dole jsem já!!!

Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
Den otevřených dveří na Základní škole T. G. Masaryka Kutná Hora

Den otevřených dveří na Základní škole T. G. Masaryka Kutná Hora

20. prosinec 2012
(aktualizováno: 20. prosinec 2012, 09:55)

Kutná Hora - Ve středu 19. prosince 2012 odpoledne se ze ZŠ T.G.Masaryka Kutná Hora linula vůně purpury a vánočního cukroví. Škola totiž otevřela dveře nejen pro rodiče svých žáků, ale i pro budoucí prvňáčky.

Na chodbách se nabízely dětmi vyrobené drobné vánoční dárečky, nechybělo vánoční pohoštění – čaj, vánočka, perníčky a jablečný závin,  v tělocvičně předváděly děti svá krátká vánoční vystoupení. I ve třídách bylo živo. Povídání o Vánocích a lidových tradicích, hrátky s interaktivní tabulí, výroba vánočních dekorací, ukázka práce s mikroskopy v učebně přírodopisu, zapojování vánočních svíček ve fyzice, několik zajímavých chemických pokusů, povídání o anglických vánocích včetně „živých sobů a Santy“ – to vše mohli návštěvníci vidět. Velké poděkování patří všem učitelům i dětem, kteří se na přípravě této akce podíleli. Také si velmi vážíme všech, kteří se přišli na naši školu podívat a těšíme se, že se s mnohými uvidíme znovu u zápisu do 1. tříd 8. – 9. února 2013.

Zdenka Mačinová
Prohlédnout galerii