vv auto
Reklama

Den otevřených dveří na Základní škole T. G. Masaryka Kutná Hora

20. prosinec 2012, 09:52
(aktualizováno: 20. prosinec 2012, 09:55)

Kutná Hora - Ve středu 19. prosince 2012 odpoledne se ze ZŠ T.G.Masaryka Kutná Hora linula vůně purpury a vánočního cukroví. Škola totiž otevřela dveře nejen pro rodiče svých žáků, ale i pro budoucí prvňáčky.

Na chodbách se nabízely dětmi vyrobené drobné vánoční dárečky, nechybělo vánoční pohoštění – čaj, vánočka, perníčky a jablečný závin,  v tělocvičně předváděly děti svá krátká vánoční vystoupení. I ve třídách bylo živo. Povídání o Vánocích a lidových tradicích, hrátky s interaktivní tabulí, výroba vánočních dekorací, ukázka práce s mikroskopy v učebně přírodopisu, zapojování vánočních svíček ve fyzice, několik zajímavých chemických pokusů, povídání o anglických vánocích včetně „živých sobů a Santy“ – to vše mohli návštěvníci vidět. Velké poděkování patří všem učitelům i dětem, kteří se na přípravě této akce podíleli. Také si velmi vážíme všech, kteří se přišli na naši školu podívat a těšíme se, že se s mnohými uvidíme znovu u zápisu do 1. tříd 8. – 9. února 2013.

Zdenka Mačinová
Komentáře
ahoj - vložil Anonymous - 18. duben 2013, 19:28

jsem ten prostřední

ahoj - vložil Anonymous - 18. duben 2013, 19:27

jééééé na té fotce úplně v vlevo dole jsem já!!!

AVE_CZ
Reklama
Den otevřených dveří na Základní škole T. G. Masaryka Kutná Hora

Den otevřených dveří na Základní škole T. G. Masaryka Kutná Hora

20. prosinec 2012
(aktualizováno: 20. prosinec 2012, 09:55)

Kutná Hora - Ve středu 19. prosince 2012 odpoledne se ze ZŠ T.G.Masaryka Kutná Hora linula vůně purpury a vánočního cukroví. Škola totiž otevřela dveře nejen pro rodiče svých žáků, ale i pro budoucí prvňáčky.

Na chodbách se nabízely dětmi vyrobené drobné vánoční dárečky, nechybělo vánoční pohoštění – čaj, vánočka, perníčky a jablečný závin,  v tělocvičně předváděly děti svá krátká vánoční vystoupení. I ve třídách bylo živo. Povídání o Vánocích a lidových tradicích, hrátky s interaktivní tabulí, výroba vánočních dekorací, ukázka práce s mikroskopy v učebně přírodopisu, zapojování vánočních svíček ve fyzice, několik zajímavých chemických pokusů, povídání o anglických vánocích včetně „živých sobů a Santy“ – to vše mohli návštěvníci vidět. Velké poděkování patří všem učitelům i dětem, kteří se na přípravě této akce podíleli. Také si velmi vážíme všech, kteří se přišli na naši školu podívat a těšíme se, že se s mnohými uvidíme znovu u zápisu do 1. tříd 8. – 9. února 2013.

Zdenka Mačinová
Prohlédnout galerii