Domaro
Reklama

Děti z MŠ Sedlec se podívaly do prostor Knihovny Kutná Hora!

13. červen 2024, 07:30

Kutná Hora - Děti z MŠ Sedlec se ve středu vypravily do Knihovny Kutná Hora. "Dnešní výlet do knihovny završil celoroční spolupráci s knihovnou," upozornily učitelky. "Velké poděkování patří paní Zdeně, které toto oddělení celé vede. S naši školou pravidelně spolupracuje a dojíždí za námi. Dětem i pedagogům se spolupráce v knihovně velmi líbí. Děti projevují radost a nadšení a pro naši školu je to odpolední výlet s batůžkem. Děkujeme a těšíme na další spolupráci," dodal kolektiv zaměstnanců Mateřské školy Sedlec, Zámecká 27.

tz, foto archiv MŠ Sedlec
AVE_CZ
Reklama
Domaro
Reklama
Děti z MŠ Sedlec se podívaly do prostor Knihovny Kutná Hora!

Děti z MŠ Sedlec se podívaly do prostor Knihovny Kutná Hora!

13. červen 2024

Kutná Hora - Děti z MŠ Sedlec se ve středu vypravily do Knihovny Kutná Hora. "Dnešní výlet do knihovny završil celoroční spolupráci s knihovnou," upozornily učitelky. "Velké poděkování patří paní Zdeně, které toto oddělení celé vede. S naši školou pravidelně spolupracuje a dojíždí za námi. Dětem i pedagogům se spolupráce v knihovně velmi líbí. Děti projevují radost a nadšení a pro naši školu je to odpolední výlet s batůžkem. Děkujeme a těšíme na další spolupráci," dodal kolektiv zaměstnanců Mateřské školy Sedlec, Zámecká 27.

Zlata banka
Reklama
tz, foto archiv MŠ Sedlec
Prohlédnout galerii