Kutná Hora - Na svém mimořádném jednání těsně před vánočními svátky kutnohorská rada schválila doplnění komisí s účinností od 1. ledna 2019. Odborné komise jsou poradním orgánem pro radu, měly by být složené z odborníků z dané oblasti, ovšem nemají žádné rozhodovací pravomoci.
Školská komise:
Václav Veselý, Růžena Votrubová, PaedDr. Jiří Michal, Jana Nedvědová a Patricie Koubská.
Sportovní komise:
Karla Fialová, Alois Salák, Bc. Michal Procházka, Zdeněk Knapp a Radim Hanuš.
Kulturní komise:
Kateřina Špalková, Jana Fraňková, Pavel Bečán, Jakub Skyva, Boris Buňka, Štěpán Sokač, Veronika Lebedová a Václav Balek.
Komise cestovního ruchu:
Václav Veselý
Komise pro sociální záležitosti:
RNDr. Robert Otruba, Ing. Kateřina Daczická, PhDr. Monika Válková, Marcela Bártlová a Jan Čermák.
Dopravní komise:
Denisa Kleinová, Tomáš Mottl, Zdeněk Bartl, František Tvrdík a Josef Kraus.
Majetková komise:
Ing. Jiří Kukla a RNDr. Robert Otruba
Komise pro životní prostředí:
Mgr. Jana Červená a RNDr. Ivo Šanc.
Komise památkové péče:
MUDr. Bohuslav Procházka, Luděk Kment a Bc. Štěpán Drtina.
Komise informačních technologií:
Ing. Zdeněk Honek, Aleš Kerner a Přemysl Jiřík.
Komise pro bezpečnost:
Josef Kraus.
Bytová komise:
Ing. Jiří Kukla, Ladislav Pilař a Hana Verdánová.
Komise strategického plánování a rozvoj města:
Jana Buřičová, Bc. Martin Starý, Ing. Tomáš Pilc a Václav Balek.
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …
Kutná Hora - Na svém mimořádném jednání těsně před vánočními svátky kutnohorská rada schválila doplnění komisí s účinností od 1. ledna 2019. Odborné komise jsou poradním orgánem pro radu, měly by být složené z odborníků z dané oblasti, ovšem nemají žádné rozhodovací pravomoci.
Školská komise:
Václav Veselý, Růžena Votrubová, PaedDr. Jiří Michal, Jana Nedvědová a Patricie Koubská.
Sportovní komise:
Karla Fialová, Alois Salák, Bc. Michal Procházka, Zdeněk Knapp a Radim Hanuš.
Kulturní komise:
Kateřina Špalková, Jana Fraňková, Pavel Bečán, Jakub Skyva, Boris Buňka, Štěpán Sokač, Veronika Lebedová a Václav Balek.
Komise cestovního ruchu:
Václav Veselý
Komise pro sociální záležitosti:
RNDr. Robert Otruba, Ing. Kateřina Daczická, PhDr. Monika Válková, Marcela Bártlová a Jan Čermák.
Dopravní komise:
Denisa Kleinová, Tomáš Mottl, Zdeněk Bartl, František Tvrdík a Josef Kraus.
Majetková komise:
Ing. Jiří Kukla a RNDr. Robert Otruba
Komise pro životní prostředí:
Mgr. Jana Červená a RNDr. Ivo Šanc.
Komise památkové péče:
MUDr. Bohuslav Procházka, Luděk Kment a Bc. Štěpán Drtina.
Komise informačních technologií:
Ing. Zdeněk Honek, Aleš Kerner a Přemysl Jiřík.
Komise pro bezpečnost:
Josef Kraus.
Bytová komise:
Ing. Jiří Kukla, Ladislav Pilař a Hana Verdánová.
Komise strategického plánování a rozvoj města:
Jana Buřičová, Bc. Martin Starý, Ing. Tomáš Pilc a Václav Balek.