Kutnohorské Gymnázium Jiřího Ortena se mezi studenty těší stálé oblibě

25. listopad 2013, 18:17
(aktualizováno: 25. listopad 2013, 20:59)

Kutná Hora - V hlasování v anketě "Gympl roku" na webu www.gymplroku.cz kutnohorské Gymnázium Jiřího Ortena obhájilo loňské vítězství ve Středočeském kraji a a v pořadí gymnázií z celé republiky se umístilo na vynikajícím třetím místě.

"Chtěl bych poděkovat všem, kteří dali naší škole hlas," upozornil ředitel školy Vladislav Slavíček a navázal: "Výsledky soutěže nepřeceňuji, rozhodně to není  kritérium, podle kterého by se měla posuzovat  kvalita školy. Na druhou stranu  množství odevzdaných hlasů svědčí přinejmenším o dobré atmosféře a spokojenosti většiny žáků se školou, kterou si ke svému studiu vybrali."

Komentáře
Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
Kutnohorské Gymnázium Jiřího Ortena se mezi studenty těší stálé oblibě

Kutnohorské Gymnázium Jiřího Ortena se mezi studenty těší stálé oblibě

25. listopad 2013
(aktualizováno: 25. listopad 2013, 20:59)

Kutná Hora - V hlasování v anketě "Gympl roku" na webu www.gymplroku.cz kutnohorské Gymnázium Jiřího Ortena obhájilo loňské vítězství ve Středočeském kraji a a v pořadí gymnázií z celé republiky se umístilo na vynikajícím třetím místě.

"Chtěl bych poděkovat všem, kteří dali naší škole hlas," upozornil ředitel školy Vladislav Slavíček a navázal: "Výsledky soutěže nepřeceňuji, rozhodně to není  kritérium, podle kterého by se měla posuzovat  kvalita školy. Na druhou stranu  množství odevzdaných hlasů svědčí přinejmenším o dobré atmosféře a spokojenosti většiny žáků se školou, kterou si ke svému studiu vybrali."