vv auto
Reklama

Kutnohorské Gymnázium Jiřího Ortena se mezi studenty těší stálé oblibě

25. listopad 2013, 18:17
(aktualizováno: 25. listopad 2013, 20:59)

Kutná Hora - V hlasování v anketě "Gympl roku" na webu www.gymplroku.cz kutnohorské Gymnázium Jiřího Ortena obhájilo loňské vítězství ve Středočeském kraji a a v pořadí gymnázií z celé republiky se umístilo na vynikajícím třetím místě.

"Chtěl bych poděkovat všem, kteří dali naší škole hlas," upozornil ředitel školy Vladislav Slavíček a navázal: "Výsledky soutěže nepřeceňuji, rozhodně to není  kritérium, podle kterého by se měla posuzovat  kvalita školy. Na druhou stranu  množství odevzdaných hlasů svědčí přinejmenším o dobré atmosféře a spokojenosti většiny žáků se školou, kterou si ke svému studiu vybrali."

Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Kutnohorské Gymnázium Jiřího Ortena se mezi studenty těší stálé oblibě

Kutnohorské Gymnázium Jiřího Ortena se mezi studenty těší stálé oblibě

25. listopad 2013
(aktualizováno: 25. listopad 2013, 20:59)

Kutná Hora - V hlasování v anketě "Gympl roku" na webu www.gymplroku.cz kutnohorské Gymnázium Jiřího Ortena obhájilo loňské vítězství ve Středočeském kraji a a v pořadí gymnázií z celé republiky se umístilo na vynikajícím třetím místě.

"Chtěl bych poděkovat všem, kteří dali naší škole hlas," upozornil ředitel školy Vladislav Slavíček a navázal: "Výsledky soutěže nepřeceňuji, rozhodně to není  kritérium, podle kterého by se měla posuzovat  kvalita školy. Na druhou stranu  množství odevzdaných hlasů svědčí přinejmenším o dobré atmosféře a spokojenosti většiny žáků se školou, kterou si ke svému studiu vybrali."