Podepsali Memorandum o vzájemné spolupráci střední školy se základní školou

26. listopad 2020, 07:49

Kutná Hora/Čáslav - Ředitel Školy řemesel Ing. Josef Vavřinec a ředitel 1. ZŠ Čáslav, Masarykova Mgr. Jaroslav Vostrovský podepsali v Čáslavi Memorandum o vzájemné spolupráci za účelem koordinace společných zájmů v oblasti podpory přírodovědných a technických oborů.

Cílem a účelem Memoranda je dohodnout a realizovat oboustranně prospěšnou spolupráci s cílem dosáhnout zvýšené poptávky žáků základní školy po přírodovědných a technických oborech v rámci středoškolského vzdělání.

"Naše škola zorganizuje exkurze žáků a pedagogů čáslavské základní školy na vybraná pracoviště SŠ, uspořádá v průběhu školního roku dva projektové dny se zaměřením na technické a přírodovědné oblasti a budeme spolupracovat s výchovným poradcem ZŠ při volbě žáků o svém budoucím povolání," uvedl Josef Vavřinec.

"My budeme zase určitě rozvíjet znalosti našich žáků o technických a přírodovědných oborech a organizačně zabezpečíme odborné exkurze žáků a pedagogů ZŠ na vybraná pracoviště kutnohorské střední školy řemesel," poznamenal Jaroslav Vostrovský.

Průběh vzájemné spolupráce bude prezentován na www stránkách obou škol a může vyvrcholit realizací projektu, který bude podporovaný z EU nebo státního rozpočtu.

Nyní si obě školy nejvíce přejí rychlý návrat žáků zpět do lavic, stabilizaci vzdělávacího prostředí a všem hodně zdraví.

tz
Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
Podepsali Memorandum o vzájemné spolupráci střední školy se základní školou

Podepsali Memorandum o vzájemné spolupráci střední školy se základní školou

26. listopad 2020

Kutná Hora/Čáslav - Ředitel Školy řemesel Ing. Josef Vavřinec a ředitel 1. ZŠ Čáslav, Masarykova Mgr. Jaroslav Vostrovský podepsali v Čáslavi Memorandum o vzájemné spolupráci za účelem koordinace společných zájmů v oblasti podpory přírodovědných a technických oborů.

Cílem a účelem Memoranda je dohodnout a realizovat oboustranně prospěšnou spolupráci s cílem dosáhnout zvýšené poptávky žáků základní školy po přírodovědných a technických oborech v rámci středoškolského vzdělání.

"Naše škola zorganizuje exkurze žáků a pedagogů čáslavské základní školy na vybraná pracoviště SŠ, uspořádá v průběhu školního roku dva projektové dny se zaměřením na technické a přírodovědné oblasti a budeme spolupracovat s výchovným poradcem ZŠ při volbě žáků o svém budoucím povolání," uvedl Josef Vavřinec.

"My budeme zase určitě rozvíjet znalosti našich žáků o technických a přírodovědných oborech a organizačně zabezpečíme odborné exkurze žáků a pedagogů ZŠ na vybraná pracoviště kutnohorské střední školy řemesel," poznamenal Jaroslav Vostrovský.

Průběh vzájemné spolupráce bude prezentován na www stránkách obou škol a může vyvrcholit realizací projektu, který bude podporovaný z EU nebo státního rozpočtu.

Nyní si obě školy nejvíce přejí rychlý návrat žáků zpět do lavic, stabilizaci vzdělávacího prostředí a všem hodně zdraví.

tz