ČSSD-NEZÁVISLÍ
Reklama

Studenti VOŠ, SPŠ a JZ Kutná Hora budou soutěžit s žáky z mexické střední školy

13. březen 2019, 06:45

Kutná Hora - Soutěž proběhne v rámci tzv. "Maker Challenge" a bude se řídit postupy Google Science Fair. Do soutěže jsou kromě naší školy zapojeny ještě další dvě střední školy z České republiky.

V úterý proběhla první videokonference, na které studenti představovali své projekty. "Naše škola se zúčastní dvěma soutěžními projekty "Dron na vodíkový pohon" a "Smart akvárium"," uvedl ředitel VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora Josef Treml. Koordinátorem soutěže je Středočeské inovační centrum.

tz
AVE_CZ
Reklama
Studenti VOŠ, SPŠ a JZ Kutná Hora budou soutěžit s žáky z mexické střední školy

Studenti VOŠ, SPŠ a JZ Kutná Hora budou soutěžit s žáky z mexické střední školy

13. březen 2019

Kutná Hora - Soutěž proběhne v rámci tzv. "Maker Challenge" a bude se řídit postupy Google Science Fair. Do soutěže jsou kromě naší školy zapojeny ještě další dvě střední školy z České republiky.

V úterý proběhla první videokonference, na které studenti představovali své projekty. "Naše škola se zúčastní dvěma soutěžními projekty "Dron na vodíkový pohon" a "Smart akvárium"," uvedl ředitel VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora Josef Treml. Koordinátorem soutěže je Středočeské inovační centrum.

tz
Prohlédnout galerii