Tanečníci z Kutné Hory na úvod sezony přivezli devět medailí z Chvaletic

9. září 2013, 09:26
(aktualizováno: 9. září 2013, 15:42)

Chvaletice - První taneční soutěž v nové sezoně v rámci amatérské taneční ligy Svazu učitelů tance ČR proběhla v neděli 8. září 2013 v nedalekých Chvaleticích. Tanečníkům z Taneční školy Novákovi Kutná Hora se podařilo získat medaile ve všech věkových kategoriích, do kterých byli nominováni.

Medailové výsledky jednotlivých tanečních párů TŠ Novákovi

Kategorie Děti:
3. místo Tomáš Cimr – Veronika Nováková

Kategorie Junior I. - kombinace:
2. místo Tomáš Cimr – Veronika Nováková
3. místo Jan Žídek – Gabriela Žídková

Kategorie Junior I. – latinskoamerické tance:
3. místo Tomáš Cimr – Veronika Nováková

Kategorie Junior II. – standardní tance:
1. místo Roman Tvrdík – Tereza Hanušová

Kategorie Junior II. – latinskoamerické tance:
2. místo Roman Tvrdík – Tereza Hanušová

Kategorie Junior II. – kombinace:
3. místo Matěj Nepraš - Sabina Kvasničková

Kategorie Dospělí – standardní tance:
1. místo – Lukáš Veverka – Barbora Nováková

Kategorie Dospělí – latinskoamerické tance:
1. místo – Lukáš Veverka – Barbora Nováková

tz
Komentáře
Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
Tanečníci z Kutné Hory na úvod sezony přivezli devět medailí z Chvaletic

Tanečníci z Kutné Hory na úvod sezony přivezli devět medailí z Chvaletic

9. září 2013
(aktualizováno: 9. září 2013, 15:42)

Chvaletice - První taneční soutěž v nové sezoně v rámci amatérské taneční ligy Svazu učitelů tance ČR proběhla v neděli 8. září 2013 v nedalekých Chvaleticích. Tanečníkům z Taneční školy Novákovi Kutná Hora se podařilo získat medaile ve všech věkových kategoriích, do kterých byli nominováni.

Medailové výsledky jednotlivých tanečních párů TŠ Novákovi

Kategorie Děti:
3. místo Tomáš Cimr – Veronika Nováková

Kategorie Junior I. - kombinace:
2. místo Tomáš Cimr – Veronika Nováková
3. místo Jan Žídek – Gabriela Žídková

Kategorie Junior I. – latinskoamerické tance:
3. místo Tomáš Cimr – Veronika Nováková

Kategorie Junior II. – standardní tance:
1. místo Roman Tvrdík – Tereza Hanušová

Kategorie Junior II. – latinskoamerické tance:
2. místo Roman Tvrdík – Tereza Hanušová

Kategorie Junior II. – kombinace:
3. místo Matěj Nepraš - Sabina Kvasničková

Kategorie Dospělí – standardní tance:
1. místo – Lukáš Veverka – Barbora Nováková

Kategorie Dospělí – latinskoamerické tance:
1. místo – Lukáš Veverka – Barbora Nováková

tz