SCR
Reklama

Tanečníci z TŠ Novákovi zabodovali i v Přelouči, odvezli si osm medailí!

16. říjen 2013, 08:54
(aktualizováno: 16. říjen 2013, 13:59)

Přelouč - Další taneční soutěž amaterské taneční ligy Svazu učitelů tance ČR se uskutečnila v neděli 13. října v Přelouči - "O Přeloučskou věž". Tanečníkům z Taneční školy Novákovi Kutná Hora se podařilo opět zabodovat a získali osm medailí.

Výsledky těch nejúspěšnějších:

kategorie Junior 1 - standardní tance:
3. místo Radan Poppe - Adéla Matoušová

kategorie Junior 1 - latinskoamerické tance:
3. místo Radan Poppe - Adéla Matoušová

kategorie Junior 2 - standardní tance:
1. místo Roman Tvrdík - Tereza Hanušová
3. místo Michal Šulc - Andrea Kuttelwascherová

kategorie Junior 2 - latinskoamerické tance:
2. místo Roman Tvrdík - Tereza Hanušová

kategorie Dospělí - standardní tance:
3. místo Michal Šulc - Andrea Kuttelwascherová

kategorie Dospělí - latinskoamerické tance:
1. místo Lukáš Veverka - Barbora Nováková
3. místo Tomáš Tvrdík - Eliška Novotná

tz
Galerie
Předchozí Následující
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Tanečníci z TŠ Novákovi zabodovali i v Přelouči, odvezli si osm medailí!

Tanečníci z TŠ Novákovi zabodovali i v Přelouči, odvezli si osm medailí!

16. říjen 2013
(aktualizováno: 16. říjen 2013, 13:59)

Přelouč - Další taneční soutěž amaterské taneční ligy Svazu učitelů tance ČR se uskutečnila v neděli 13. října v Přelouči - "O Přeloučskou věž". Tanečníkům z Taneční školy Novákovi Kutná Hora se podařilo opět zabodovat a získali osm medailí.

Výsledky těch nejúspěšnějších:

kategorie Junior 1 - standardní tance:
3. místo Radan Poppe - Adéla Matoušová

kategorie Junior 1 - latinskoamerické tance:
3. místo Radan Poppe - Adéla Matoušová

kategorie Junior 2 - standardní tance:
1. místo Roman Tvrdík - Tereza Hanušová
3. místo Michal Šulc - Andrea Kuttelwascherová

kategorie Junior 2 - latinskoamerické tance:
2. místo Roman Tvrdík - Tereza Hanušová

kategorie Dospělí - standardní tance:
3. místo Michal Šulc - Andrea Kuttelwascherová

kategorie Dospělí - latinskoamerické tance:
1. místo Lukáš Veverka - Barbora Nováková
3. místo Tomáš Tvrdík - Eliška Novotná

tz
Prohlédnout galerii