vv auto
Reklama

TIP: Přijďte navrhnout, jak vylepšit Kutnou Horu

16. září 2018, 10:12

Kutná Hora? Něco se vám líbí, něco ne? Nevíte, co s tím? Nebo naopak víte, jak na to? Chcete se o to podělit s ostatními? Navštivte nás v naší kanceláři. 

Najdete tam nejen lidi ochotné naslouchat, ale i užitečné pomůcky, jak získanou informaci využít a pracovat s ní. Mezi ně patří nejen Tabule přání a stížností, ale také naše Pocitová mapa, která se rychle začíná plnit informacemi od vás. Co to je a k čemu slouží?

Citujeme z webu www.pocitovemapy.cz: „Pocitová mapa je nástroj, který nabízí možnost aktivně zapojit občany do sběru informací a názorů na lokality, v nichž bydlí. Jedná se o prostředek participativního plánování veřejných prostor.” 

Takže prostě jen zabodnete barevný špendlík do místa ve městě, ke kterému se chcete vyjádřit a vedle na Tabuli přání a stížností zapíšete komentář. Shromážděné informace zpracujeme a využijeme pro to, aby naše město v budoucnu bylo pro lidi. Aby se tu dobře cítili a dobře se jim tu žilo. Podělte se s námi o vaše pocity - a my se postaráme o další.

Naši pocitovou mapu jsme zaměřili na 5 otázek: 

1. Kde by mělo být více zeleně a/nebo lavičky?

2. Kde byste uvítali umístění vodních prvků ve městě?

3. Kde máte problém s parkováním?

4. Uveďte místo, kde se cítíte nepříjemně a/nebo je to tam nebezpečné.

5. Kde chybí hřiště/odpočinková zóna?

Ještě jsme pro vás připravili překvapení. Mapu najdete i na internetu, na adrese https://www.pocitovemapy.cz/kutna-hora-2018/. Takže případně si stačí jen sednout k počítači. Ale raději nás přijďte navštívit. Káva nebo čaj a ovoce jsou připraveny, těšíme se na vás a vaše názory. V kanceláři Kollárova ulice čp. 312 jsme každý den mezi 12-14 a 16-18. hodinou. Všem, kteří nás již navštívili, děkujeme za čas a inspiraci pro realizaci změn k lepšímu v našem městě.

Město PRO lidi Kutná Hora, volební uskupení č. 3

Komerční sdělení, PR text
AVE_CZ
Reklama
TIP: Přijďte navrhnout, jak vylepšit Kutnou Horu

TIP: Přijďte navrhnout, jak vylepšit Kutnou Horu

16. září 2018

Kutná Hora? Něco se vám líbí, něco ne? Nevíte, co s tím? Nebo naopak víte, jak na to? Chcete se o to podělit s ostatními? Navštivte nás v naší kanceláři. 

Najdete tam nejen lidi ochotné naslouchat, ale i užitečné pomůcky, jak získanou informaci využít a pracovat s ní. Mezi ně patří nejen Tabule přání a stížností, ale také naše Pocitová mapa, která se rychle začíná plnit informacemi od vás. Co to je a k čemu slouží?

Citujeme z webu www.pocitovemapy.cz: „Pocitová mapa je nástroj, který nabízí možnost aktivně zapojit občany do sběru informací a názorů na lokality, v nichž bydlí. Jedná se o prostředek participativního plánování veřejných prostor.” 

Takže prostě jen zabodnete barevný špendlík do místa ve městě, ke kterému se chcete vyjádřit a vedle na Tabuli přání a stížností zapíšete komentář. Shromážděné informace zpracujeme a využijeme pro to, aby naše město v budoucnu bylo pro lidi. Aby se tu dobře cítili a dobře se jim tu žilo. Podělte se s námi o vaše pocity - a my se postaráme o další.

Naši pocitovou mapu jsme zaměřili na 5 otázek: 

1. Kde by mělo být více zeleně a/nebo lavičky?

2. Kde byste uvítali umístění vodních prvků ve městě?

3. Kde máte problém s parkováním?

4. Uveďte místo, kde se cítíte nepříjemně a/nebo je to tam nebezpečné.

5. Kde chybí hřiště/odpočinková zóna?

Ještě jsme pro vás připravili překvapení. Mapu najdete i na internetu, na adrese https://www.pocitovemapy.cz/kutna-hora-2018/. Takže případně si stačí jen sednout k počítači. Ale raději nás přijďte navštívit. Káva nebo čaj a ovoce jsou připraveny, těšíme se na vás a vaše názory. V kanceláři Kollárova ulice čp. 312 jsme každý den mezi 12-14 a 16-18. hodinou. Všem, kteří nás již navštívili, děkujeme za čas a inspiraci pro realizaci změn k lepšímu v našem městě.

Město PRO lidi Kutná Hora, volební uskupení č. 3

Zlata banka
Reklama
Komerční sdělení, PR text
Prohlédnout galerii