Výtěžek benefičního bowlingového turnaje pro sbírku „Dáme auto“ činí 55 000,- Kč

26. říjen 2019, 02:04

Kutná Hora - Ve čtvrtek 24. října se uskutečnil benefiční bowlingový turnaj Sion Charity cup 2019. Výtěžek z akce 55 000 Kč se stal součástí veřejné sbírky na pořízení nového automobilu, kterým jezdí vyškolené pracovnice charitního Střediska Na Sioně do rodin dětí se zdravotním znevýhodněním.

Benefičního turnaje se účastnilo celkem 8 týmů. Historicky první Sion Charity cup 2019 vyhrál tým zaměstnanců Města Kutná Hora s celkovým počtem 1604 body a získal ručně vyrobený putovní pohár a voucher pro osm osob na Rebus Games 1. únikovou hru v Kutné Hoře v hodnotě 1500 Kč. Druhý skončil tým firmy Foxconn CZ s.r.o. s počtem 1470 bodů a byl mu předán voucher firmy MM Bowl s.r.o. v hodnotě 1500 Kč. Na třetím místě se umístily Vinné sklepy Kutná Hora s.r.o. s 1216 body, které vyhrály voucher firmy MM Bowl s.r.o. v hodnotě 1000 Kč. Na dalších místech skončily týmy Philip Morris ČR a.s., Římskokatolická farnost - Arciděkanství Kutná Hora, Středisko Na Sioně a Římskokatolická farnost Kutná Hora - Sedlec. Partnerem akce byla také firma CAFE Dačický, která přispěla finanční částkou, ale turnaje samotného se neúčastnila. Barterovými partnery akce byly firmy MM Bowl s.r.o., 1. úniková hra Kutná Hora a Vinné sklepy Kutná Hora, kterým děkujeme za pronájem bowlingových drah, občerstvení, víno a vouchery pro vítěze.
A kdo vlastně vyhrál doopravdy? Ochota, vstřícnost a dobrá vůle firem a jejich zaměstnanců přispět a podpořit svojí účastí dobrou věc. Díky novému autu zajistíme dětem a rodinám se zdravotním znevýhodněním lepší dostupnost sociální služby. Celá sbírková akce byla již podpořena řadou benefičních akcí a v této chvíli bylo vybráno 80% z celkových 250 000 Kč. Stav sbírky pod názvem „Dáme auto“ a formu podpory zjistíte na www.darujme.cz/projekt/1201471.