Žáky kutnohorské ZŠ T.G. Masaryka můžete vidět na kanálu ČT Déčko

29. březen 2018, 11:34

Kutná Hora - Zveme všechny ke zhlédnutí pořadu České televize U6-úžasný svět vědy a techniky. Natáčení se zúčastnili žáci Základní školy TGM Kutná Hora již v únoru, ale vysílání pořadu proběhne o velikonočním pondělí, tj. 2. dubna 2018 od 15:55 na stanici ČT Déčko.
Zástupci naší školy byly děti devátého ročníku: Adéla Ladomirjaková, Lenka Ayalguu, Andrea Štefková, Adam Řehůřek a David Vu.

Jana Červená
AVE_CZ
Reklama
Žáky kutnohorské ZŠ T.G. Masaryka můžete vidět na kanálu ČT Déčko

Žáky kutnohorské ZŠ T.G. Masaryka můžete vidět na kanálu ČT Déčko

29. březen 2018

Kutná Hora - Zveme všechny ke zhlédnutí pořadu České televize U6-úžasný svět vědy a techniky. Natáčení se zúčastnili žáci Základní školy TGM Kutná Hora již v únoru, ale vysílání pořadu proběhne o velikonočním pondělí, tj. 2. dubna 2018 od 15:55 na stanici ČT Déčko.
Zástupci naší školy byly děti devátého ročníku: Adéla Ladomirjaková, Lenka Ayalguu, Andrea Štefková, Adam Řehůřek a David Vu.

Jana Červená