vv auto
Reklama

ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora ocenili Certifikátem kvality za zahraniční projekt

20. říjen 2017, 12:46

Kutná Hora - Kutnohorská Základní škola T.G. Masaryka získala certifikát kvality za eTwinningový projekt – Spring in my country. Quality Label je udělován pouze kvalitním a inovativním projektům, které splňují přísná kritéria a slouží jako příklady ostatním učitelům v ČR, kteří na zahraničních projektech také pracují. "Jsme pyšní, že jsme obstáli a získali tento druh ocenění, jelikož získat ho, se podaří pouze několika školám v ČR včetně gymnázií," shodli se pedagogové. Certifikát převzala Mgr. Kateřina Opočenská v Olomouci na Národní konferenci eTwinning.

Na projektu pracovaly děti z loňské 5.B. Našimi partnery byly děti z estonského výběrového gymnázia v Kohtla – Järve. Při práci jsme komunikovali v angličtině, ale také v estonštině a češtině. Děti po celou dobu využívaly nejnovější technologie umožňující práci na dálku a vzájemnou interakci. Mezinárodní spolupráce se na naší škole stává tradicí. V novém školním roce se nám podařilo založit projekty se školami ve Franci, Polsku, Itálii a Turecku.

Mgr. Kateřina Opočenská
AVE_CZ
Reklama
ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora ocenili Certifikátem kvality za zahraniční projekt

ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora ocenili Certifikátem kvality za zahraniční projekt

20. říjen 2017

Kutná Hora - Kutnohorská Základní škola T.G. Masaryka získala certifikát kvality za eTwinningový projekt – Spring in my country. Quality Label je udělován pouze kvalitním a inovativním projektům, které splňují přísná kritéria a slouží jako příklady ostatním učitelům v ČR, kteří na zahraničních projektech také pracují. "Jsme pyšní, že jsme obstáli a získali tento druh ocenění, jelikož získat ho, se podaří pouze několika školám v ČR včetně gymnázií," shodli se pedagogové. Certifikát převzala Mgr. Kateřina Opočenská v Olomouci na Národní konferenci eTwinning.

Na projektu pracovaly děti z loňské 5.B. Našimi partnery byly děti z estonského výběrového gymnázia v Kohtla – Järve. Při práci jsme komunikovali v angličtině, ale také v estonštině a češtině. Děti po celou dobu využívaly nejnovější technologie umožňující práci na dálku a vzájemnou interakci. Mezinárodní spolupráce se na naší škole stává tradicí. V novém školním roce se nám podařilo založit projekty se školami ve Franci, Polsku, Itálii a Turecku.

Zlata banka
Reklama
Mgr. Kateřina Opočenská
Prohlédnout galerii