Domaro
Reklama

Martin Starý: "Po dlouhém zvažování odcházím ze Šance pro Kutnou Horu"

11. květen 2012, 06:49
(aktualizováno: 11. květen 2012, 07:53)

Prohlášení zastupitele Martina Starého:

Vážení občané, kolegové ze zastupitelstva,

tímto prohlašuji, že jsem vystoupil z členství sdružení Šance pro Kutnou Horu a nadále budu fungovat a pracovat v zastupitelstvu města jako nezávislý kandidát a zastupitel. O mém kroku jsem přemýšlel několik týdnů, možná měsíců a nebylo to zrovna rozhodování lehké. Dospěl jsem k názoru, že se mé osobní názory a postoje, které jsem společně s mými kolegy ze sdružení ŠpKH prezentoval a sliboval před volbami, velkou měrou rozcházejí s tím, jak sdružení funguje a vládne necelé dva roky po volbách. Nebudu zastírat, že důvody, které mne vedly k tomuto rozhodnutí, nebyly i osobní. Mnozí z vás, kteří mě znají a znají i mou práci a můj názor na naše město, jistě pochopí mé rozhodnutí a budou ho respektovat. Těm, kteří si myslí, že je to jen má politická hra, bych rád sdělil, že jsem nikdy politiku dělat nechtěl a nakonec, když už jsem se do politiky nechal přemluvit, bych rád dokončil toto volební období s čistým svědomím a hrdostí mně vlastní. To, jestli budu kandidovat i v dalších volbách si ještě rozmyslím. Nešel jsem do politiky, abych hledal vlastní profit, ale abych změnil něco v Kutné Hoře. Věřím, že i jako samostatný zastupitel budu schopen svým slibům a názorům dostát a nezklamu ty, kteří mi dali ve volbách hlas. Děkuji za pochopení.

Martin Starý

.
Komentáře
vlkovi - vložil Tak nám chytili soudruha Ratha – vložil Vlk je na stopě - 15. květen 2012, 14:21

– Dnes, 13:40 – vložil vlkovi – Dnes, 14:19
Naopak, můžete se těšit, jistá náměstkyně přijde o lukrativní post na kraji a tak třeba to starostování vezme, když už se ta korupce ukázala jinde a tady ne.

Re: - vložil Jiří - 15. květen 2012, 14:09

Já pořád věřím, že je odvolají. Jsem optimista. Věřím, že tam je většinová skupina slušných lidí.

Tak nám chytili soudruha Ratha - vložil Vlk je na stopě - 15. květen 2012, 13:41

Je vidět, že boží mlýny melou. I na Tebis smlouvu dojde a nebude to dlouho trvat! Uvidíme, zda bude opozice (Rathova ČSSD) dneska mlčet a přikryje špínu, uvidíme kdo z 15 zastupitelů cukne a bude kandidátem na zajímavý a nervově vypjatý pohovor. Už dnes v 16 hodin se ukáže o koho se budou zajímat v první řadě.

AVE_CZ
Reklama
Domaro
Reklama
Martin Starý: "Po dlouhém zvažování odcházím ze Šance pro Kutnou Horu"

Martin Starý: "Po dlouhém zvažování odcházím ze Šance pro Kutnou Horu"

11. Květen 2012
(aktualizováno: 11. Květen 2012, 07:53)

Prohlášení zastupitele Martina Starého:

Vážení občané, kolegové ze zastupitelstva,

tímto prohlašuji, že jsem vystoupil z členství sdružení Šance pro Kutnou Horu a nadále budu fungovat a pracovat v zastupitelstvu města jako nezávislý kandidát a zastupitel. O mém kroku jsem přemýšlel několik týdnů, možná měsíců a nebylo to zrovna rozhodování lehké. Dospěl jsem k názoru, že se mé osobní názory a postoje, které jsem společně s mými kolegy ze sdružení ŠpKH prezentoval a sliboval před volbami, velkou měrou rozcházejí s tím, jak sdružení funguje a vládne necelé dva roky po volbách. Nebudu zastírat, že důvody, které mne vedly k tomuto rozhodnutí, nebyly i osobní. Mnozí z vás, kteří mě znají a znají i mou práci a můj názor na naše město, jistě pochopí mé rozhodnutí a budou ho respektovat. Těm, kteří si myslí, že je to jen má politická hra, bych rád sdělil, že jsem nikdy politiku dělat nechtěl a nakonec, když už jsem se do politiky nechal přemluvit, bych rád dokončil toto volební období s čistým svědomím a hrdostí mně vlastní. To, jestli budu kandidovat i v dalších volbách si ještě rozmyslím. Nešel jsem do politiky, abych hledal vlastní profit, ale abych změnil něco v Kutné Hoře. Věřím, že i jako samostatný zastupitel budu schopen svým slibům a názorům dostát a nezklamu ty, kteří mi dali ve volbách hlas. Děkuji za pochopení.

Martin Starý

Zlata banka
Reklama
.