vv auto
Reklama

Další nezapomenutelné odpoledne prožili v Základní škole Bílé Podolí

16. prosinec 2014, 22:41
(aktualizováno: 16. prosinec 2014, 22:42)

Bílé Podolí - Již po několikáté si Základní škola Bílé Podolí zpříjemnila předvánoční čas vánoční dílnou s rodiči.

Od půl čtvrté se začali scházet rodinní příslušníci. Do učebny 1. a 3. ročníku se usadilo neskutečných 51 nadšenců (naši malotřídní školu navštěvuje 31 žáků – pozn. autora). Úkol byl jasný - vyrobit vánoční ozdobu z bavlnek a škrobu. Do výtvarného zápolení se s chutí pustili maminky, tatínkové, babičky, ale i sourozenci (ve většině případů bývalí žáci naší školy). Vznikaly vskutku originální kousky.

Mezitím, co teplo radiátorů dokončovalo snažení všech přítomných, podával se čaj a káva. Zlatým hřebem společného odpoledne byla ochutnávka cukroví, které žáci upekli při pátečním tematickém vyučování. Při poslechu koled se talíře s pěti druhy vánočního cukroví brzy vyprázdnily. Pro nás, zaměstnance školy, byly odměnou spokojené výrazy ve tváři odcházejících dětí i dospělých. V tomto kalendářním roce se setkáme ještě v pátek 19. 12. při každoročním vystoupení žáků ZŠ a MŠ v místním kostele sv. Václava, kde si všichni společně zazpíváme víc jak dvě desítky známých i méně známých koled.

Stanislava Šindelářová

.
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Další nezapomenutelné odpoledne prožili v Základní škole Bílé Podolí

Další nezapomenutelné odpoledne prožili v Základní škole Bílé Podolí

16. prosinec 2014
(aktualizováno: 16. prosinec 2014, 22:42)

Bílé Podolí - Již po několikáté si Základní škola Bílé Podolí zpříjemnila předvánoční čas vánoční dílnou s rodiči.

Od půl čtvrté se začali scházet rodinní příslušníci. Do učebny 1. a 3. ročníku se usadilo neskutečných 51 nadšenců (naši malotřídní školu navštěvuje 31 žáků – pozn. autora). Úkol byl jasný - vyrobit vánoční ozdobu z bavlnek a škrobu. Do výtvarného zápolení se s chutí pustili maminky, tatínkové, babičky, ale i sourozenci (ve většině případů bývalí žáci naší školy). Vznikaly vskutku originální kousky.

Mezitím, co teplo radiátorů dokončovalo snažení všech přítomných, podával se čaj a káva. Zlatým hřebem společného odpoledne byla ochutnávka cukroví, které žáci upekli při pátečním tematickém vyučování. Při poslechu koled se talíře s pěti druhy vánočního cukroví brzy vyprázdnily. Pro nás, zaměstnance školy, byly odměnou spokojené výrazy ve tváři odcházejících dětí i dospělých. V tomto kalendářním roce se setkáme ještě v pátek 19. 12. při každoročním vystoupení žáků ZŠ a MŠ v místním kostele sv. Václava, kde si všichni společně zazpíváme víc jak dvě desítky známých i méně známých koled.

Stanislava Šindelářová

.
Prohlédnout galerii