SCR
Reklama

Hasiči z JSDH Ovčáry se uchází o hlasy do ankety

17. září 2021, 07:58

Ovčáry - Jednotka dobrovolných Hasiči Ovčáry byla vybrána do užší nominace v anketě Dobrovolní hasiči roku, v oblasti střed - sever Čech, mezi pětici nejlepších dobrovolných jednotek. "Nominovali jsme zásah z 28. prosince 2020, požár Teplárny Kolín, kam jsme dorazili jako první dobrovolná jednotka," doplnili hasiči.

Hlasování do ankety bude probíhat do 20. října 2021 a hasiči prosí vaše hlasy. "Vážení přátelé, Naše jednotka Hlasovat lze dvěma způsoby, prostřednictvím hlasovacího formuláře přímo na stránkách ankety: www.adhr.cz/hlasovani-jednotky Nebo zasláním hlasovací SMS, ve tvaru HASICI(mezera)JSSC2 na číslo 900 77 06 Každý hlasující může hlasovat oběma způsoby!" popsali způsob podpory hasiči z Ovčár a dodall: "Děkujeme za poslání co největšího počtu hlasů a podpoření naší jednotky."

Členové jednotky hasičů Ovčáry
https://www.hzscr.cz/

Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
Hasiči z JSDH Ovčáry se uchází o hlasy do ankety

Hasiči z JSDH Ovčáry se uchází o hlasy do ankety

17. září 2021

Ovčáry - Jednotka dobrovolných Hasiči Ovčáry byla vybrána do užší nominace v anketě Dobrovolní hasiči roku, v oblasti střed - sever Čech, mezi pětici nejlepších dobrovolných jednotek. "Nominovali jsme zásah z 28. prosince 2020, požár Teplárny Kolín, kam jsme dorazili jako první dobrovolná jednotka," doplnili hasiči.

Hlasování do ankety bude probíhat do 20. října 2021 a hasiči prosí vaše hlasy. "Vážení přátelé, Naše jednotka Hlasovat lze dvěma způsoby, prostřednictvím hlasovacího formuláře přímo na stránkách ankety: www.adhr.cz/hlasovani-jednotky Nebo zasláním hlasovací SMS, ve tvaru HASICI(mezera)JSSC2 na číslo 900 77 06 Každý hlasující může hlasovat oběma způsoby!" popsali způsob podpory hasiči z Ovčár a dodall: "Děkujeme za poslání co největšího počtu hlasů a podpoření naší jednotky."

Členové jednotky hasičů Ovčáry
https://www.hzscr.cz/