vv auto
Reklama

Hasiči z Poličan připravují na poslední květnovou sobotu „Dětský den“

20. květen 2022, 07:59

Poličany - SDH Poličany připravuje "Dětský den" v Poličanech u Kutné Hory. "V době předcovidové náš sbor pořádal každoročně celou řadu akcí pro děti i dospělé a vedl tak všechny účastníky ke sportu, přátelství a péči o své okolí," připomněl Jiří Slavík a dodal: "Náš záměr je na tyto akce navázat a opět udělat co nejvíce pro děti a dospělé z okolí Kutné Hory."

Dětský den začne v sobotu 28. května 2022 ve 14 hodin na louce u bytového domu č.p. 44 v Poličanech.

res
AVE_CZ
Reklama
Hasiči z Poličan připravují na poslední květnovou sobotu „Dětský den“

Hasiči z Poličan připravují na poslední květnovou sobotu „Dětský den“

20. Květen 2022

Poličany - SDH Poličany připravuje "Dětský den" v Poličanech u Kutné Hory. "V době předcovidové náš sbor pořádal každoročně celou řadu akcí pro děti i dospělé a vedl tak všechny účastníky ke sportu, přátelství a péči o své okolí," připomněl Jiří Slavík a dodal: "Náš záměr je na tyto akce navázat a opět udělat co nejvíce pro děti a dospělé z okolí Kutné Hory."

Dětský den začne v sobotu 28. května 2022 ve 14 hodin na louce u bytového domu č.p. 44 v Poličanech.

res