Halloween
Reklama

Jak připravit zábavnou dětskou oslavu?

10. září 2021, 10:59

Blíží se narozeniny, svátek či jiný významný den, který chcete s vaším dítětem oslavit a přemýšlíte, jak jej udělat výjimečným? Máme pro vás skvělé řešení. Oslavu si vaše ratolesti nejvíce užijí s ostatními kamarády na dětském hřišti. Ne však jen tak ledajakém. Zábavné dětské hřiště si totiž můžete vybudovat i na vaší zahradě či pozemku. Že nevíte jak? Čtěte dále!

Jaké prvky by mělo mít zábavné hřiště pro děti?    

Při výběru prvků na domácí dětské hřiště musíme zvážit hned několik kritérií. Je třeba brát v potaz, jak jsou naše děti staré a schopné. Také přihlížíme k tomu, z jakých materiálů jsou herní prvky vyrobené a kolik toho vydrží. Také si musíme vyměřit velikost prostoru, kde budeme chtít dětské hřiště zbudovat a v neposlední řadě také koukáme na design a finanční stránku věci. Jakmile si ujasníme zmíněné body, můžeme se vrhnout do plánování.

Jak vybírat herní prvky podle věku dítěte?

Začneme u oblíbených houpaček. Pro batole vybíráme typy s tzv. ohrádkou, z které dítě nemůže vyklouznout. Starší děti ocení zábavnou lanovou houpačku, kterou můžete připevnit např. na strom či kovovou konstrukci. Mladší i starší děti si velmi oblíbily moderní síťové houpačky. Děti každého věku milují domečky. Proč tedy nezabudovat jeden i na vaší zahradě? Na výběr jsou přízemní zahradní domečky, ale také domečky, na které se dostaneme po žebříku. Velké oblíbenosti se těší také stromové zahradní domečky, které jsou vhodné zejména pro starší děti. Ty dále ocení hrazdu s kruhy či lezeckou stěnu. Menší děti si vyhrají na pískovišti, houpadle na pružině či na menší skluzavce.  

Jak koncipovat dětskou oslavu, aby měla zaručený úspěch?

Dětské hřiště tvoří pouze první část přípravy dětské oslavy. Aby si děti oslavu pořádně užily, nezapomeňte také na balónky, konfety a něco sladkého na zub. Balónky lze bezpečně připevnit na konstrukce herních prvků. Dort či jiné sladké překvapení můžeme upéct či objednat ve tvaru oblíbené dětské postavičky. A ještě jeden tip na závěr. Děti všech věkových kategorií zbožňují bublifuky. Na výběr máme klasické i velké s několika otvory na bubliny. Uvidíte, že takto připravená oslava sklidí velký úspěch na všech frontách.     

Komerční sdělení
AVE_CZ
Reklama
Jak připravit zábavnou dětskou oslavu?

Jak připravit zábavnou dětskou oslavu?

10. září 2021

Blíží se narozeniny, svátek či jiný významný den, který chcete s vaším dítětem oslavit a přemýšlíte, jak jej udělat výjimečným? Máme pro vás skvělé řešení. Oslavu si vaše ratolesti nejvíce užijí s ostatními kamarády na dětském hřišti. Ne však jen tak ledajakém. Zábavné dětské hřiště si totiž můžete vybudovat i na vaší zahradě či pozemku. Že nevíte jak? Čtěte dále!

Jaké prvky by mělo mít zábavné hřiště pro děti?    

Při výběru prvků na domácí dětské hřiště musíme zvážit hned několik kritérií. Je třeba brát v potaz, jak jsou naše děti staré a schopné. Také přihlížíme k tomu, z jakých materiálů jsou herní prvky vyrobené a kolik toho vydrží. Také si musíme vyměřit velikost prostoru, kde budeme chtít dětské hřiště zbudovat a v neposlední řadě také koukáme na design a finanční stránku věci. Jakmile si ujasníme zmíněné body, můžeme se vrhnout do plánování.

Jak vybírat herní prvky podle věku dítěte?

Začneme u oblíbených houpaček. Pro batole vybíráme typy s tzv. ohrádkou, z které dítě nemůže vyklouznout. Starší děti ocení zábavnou lanovou houpačku, kterou můžete připevnit např. na strom či kovovou konstrukci. Mladší i starší děti si velmi oblíbily moderní síťové houpačky. Děti každého věku milují domečky. Proč tedy nezabudovat jeden i na vaší zahradě? Na výběr jsou přízemní zahradní domečky, ale také domečky, na které se dostaneme po žebříku. Velké oblíbenosti se těší také stromové zahradní domečky, které jsou vhodné zejména pro starší děti. Ty dále ocení hrazdu s kruhy či lezeckou stěnu. Menší děti si vyhrají na pískovišti, houpadle na pružině či na menší skluzavce.  

Jak koncipovat dětskou oslavu, aby měla zaručený úspěch?

Dětské hřiště tvoří pouze první část přípravy dětské oslavy. Aby si děti oslavu pořádně užily, nezapomeňte také na balónky, konfety a něco sladkého na zub. Balónky lze bezpečně připevnit na konstrukce herních prvků. Dort či jiné sladké překvapení můžeme upéct či objednat ve tvaru oblíbené dětské postavičky. A ještě jeden tip na závěr. Děti všech věkových kategorií zbožňují bublifuky. Na výběr máme klasické i velké s několika otvory na bubliny. Uvidíte, že takto připravená oslava sklidí velký úspěch na všech frontách.     

Komerční sdělení