vv auto
Reklama

Letošní mise tříkrálová mise je na Českobrodsku připravena

2. leden 2017, 08:44

Český Brod - K začátku roku neodmyslitelně patří milá a užitečná tradice – tři králové, kteří obcházejí domy a přinášejí s sebou známé požehnání K + M + B a přání radosti v novém roce i prosbu o pomoc potřebným. Sbírka se každoročně koná pod hlavičkou celorepublikové Tříkrálové sbírky Charity ČR. Jejím cílem je popřát lidem šťastný nový rok a formou příspěvků do zapečetěných kasiček získat finance na dobročinné projekty v ČR i zahraničí. Z celkového výtěžku pomáhá 65% přímo v naší obci, 15% využívá na své projekty Charita ve středních Čechách a 10% putuje na pomoc potřebným do zahraničí. 
Už tradičně vyjdou koledníci do ulic Českého Brodu i řady okolních obcí mezi 2. – 9. 1. 2017. Prosíme, otevřete koledníkům svoje dveře a srdce, podpoříte tak dobrou věc. Pokud se chcete do sbírky aktivně zapojit, rádi přivítáme nové zájemce do řad koledníků (kontakt: vjmrvik@cesbrod.cz).

TZ
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Letošní mise tříkrálová mise je na Českobrodsku připravena

Letošní mise tříkrálová mise je na Českobrodsku připravena

2. leden 2017

Český Brod - K začátku roku neodmyslitelně patří milá a užitečná tradice – tři králové, kteří obcházejí domy a přinášejí s sebou známé požehnání K + M + B a přání radosti v novém roce i prosbu o pomoc potřebným. Sbírka se každoročně koná pod hlavičkou celorepublikové Tříkrálové sbírky Charity ČR. Jejím cílem je popřát lidem šťastný nový rok a formou příspěvků do zapečetěných kasiček získat finance na dobročinné projekty v ČR i zahraničí. Z celkového výtěžku pomáhá 65% přímo v naší obci, 15% využívá na své projekty Charita ve středních Čechách a 10% putuje na pomoc potřebným do zahraničí. 
Už tradičně vyjdou koledníci do ulic Českého Brodu i řady okolních obcí mezi 2. – 9. 1. 2017. Prosíme, otevřete koledníkům svoje dveře a srdce, podpoříte tak dobrou věc. Pokud se chcete do sbírky aktivně zapojit, rádi přivítáme nové zájemce do řad koledníků (kontakt: vjmrvik@cesbrod.cz).

TZ