Kutná Hora - Okresní kolo výtvarné a literární soutěže "Požární ochrana očima dětí" zná své vítěze. Celkem se zúčastnilo 159 dětí, z 21 škol a 6 SDH.
Práce vyhodnotili Mgr. Ludmila Hrušková, za Okresní sdružení hasičů Pavel Rychetský, vedoucí rady prevence, Petr Málek, člen VV OSH a vedoucí rady mládeže Tomáš Valenta. Vítězné práce Pavel Rychecký předá do krajského kola. Výhercům gratulujeme a ceny budou předány v měsíci červnu přímo ve školách.
Vyhodnocení PO očima dětí – 2015 | |||||||
o k r e s n í k o l a | |||||||
OKRES : | Kutná Hora | ||||||
Adresa OSH, které provedlo okresní vyhodnocení : OSH Kutná Hora, Vladislavova 331, 284 01 Kutná Hora | |||||||
Počet zúčastněných dětí celkem : | 159 | ||||||
Počet zúčastněných škol celkem : | 21 | ||||||
mateřských : | 8 | ||||||
základních : | 12 | ||||||
středních : | 1 | ||||||
Počet zúčastněných SDH celkem : | 6 | ||||||
Počet zúčastněných jiných subjektů prac. s dětmi a mládeží ( DDM, jiné zájmové kroužky, | |||||||
občanská sdružení ) : | 0 | ||||||
Tabulky pro vyhodnocení Literárních prací | |||||||
Kategorie L 1 | |||||||
Jméno a přijmení | Název | OKRES | |||||
1. | Edita Pohůnková | SDH Uhl. Janovice | KH | ||||
2. | Marie Chaloupková | ZŠ a MŠ Vlastějovice | KH | ||||
3. | Barbora Chaloupková | ZŠ a MŠ Vlastějovice | KH | ||||
Kategorie L 2 | |||||||
1. | Eliška Píšková | SDH Močovice | KH | ||||
2. | |||||||
3. | |||||||
Kategorie L 3 | |||||||
1. | |||||||
2. | |||||||
3. | |||||||
Kategorie L 4 | |||||||
1. | Lucie Sladká | VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora | KH | ||||
2. | |||||||
3. | |||||||
Tabulky pro vyhodnocení pracíDigitální technologií | |||||||
Kategorie DT 1 | |||||||
1. | |||||||
2. | |||||||
3. | |||||||
Kategorie DT 2 | |||||||
1. | |||||||
2. | |||||||
3. | |||||||
Tabulky pro vyhodnocení Výtvarných prací | |||||||
Kategorie M 1 | |||||||
Jméno a přijmení | název | Okres | |||||
1. | Adéla Pospíšilová | ZŠ a MŠ Křesetice | KH | ||||
2. | Justýna Kapková | ZŠ a MŠ Křesetice | KH | ||||
3. | Viktorie Vohánková | ZŠ a MŠ Křesetice | KH | ||||
Kategorie M 2 | |||||||
1. | Jiří Kapek | ZŠ a MŠ Křesetice | KH | ||||
2. | Saša Novák | ZŠ a MŠ Křesetice | KH | ||||
3. | Natálka Nevolová | ZŠ a MŠ Křesetice | KH | ||||
Kategorie ZŠ 1 | |||||||
1. | Ester Linhartová | ZŠ a MŠ Křesetice | KH | ||||
2. | Natálie Bernatová | ZŠ a MŠ Vlkaneč | KH | ||||
3. | Andrea Pokorná | ZŠ a MŠ Křesetice | KH | ||||
Kategorie ZŠ 2 | |||||||
1. | Karolína Zajícová | ZŠ Žleby | KH | ||||
2. | Adéla Poskočilová | ZŠ Žleby | KH | ||||
3. | Veronika Matějková | ZŠ Žehušice | KH | ||||
Kategorie ZŠ 3 | |||||||
1. | Tomáš Pitoňák | ZŠ Žehušice | KH | ||||
2. | Veronika Černá | ZŠ Žehušice | KH | ||||
3. | Jakub Mašek | SDH Uhl. Janovice | KH | ||||
Kategorie ZŠ 4 | |||||||
1. | Sandra Hladíková | SDH Církvice | KH | ||||
2. | Anna Stárková | ZŠ Žehušice | KH | ||||
3. | Karolína Kunášková | SDH Žleby | KH | ||||
Kategorie K 1 | |||||||
1. | |||||||
2. | |||||||
3. | |||||||
Kategorie K 2 | |||||||
1. | Patrik Sechovec | ZŠ a MŠ Křesetice | KH | ||||
2. | Jakub Zralý | ZŠ a MŠ Křesetice | KH | ||||
3. | Pavel Rajdl | ZŠ a MŠ Křesetice | KH |
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …