Petr Veselý ze Zruče nad Sázavou reprezentoval policii i na stolnětenisových stolech

14. říjen 2011, 12:39
(aktualizováno: 14. říjen 2011, 12:39)

Palermo (Itálie) - Ve dnech 3. až 7. října 2011 se v italském Palermu uskutečnilo 6. Policejní mistrovství Evropy ve stolním tenise.

Policie České republiky vyslala na toto mistrovství čtyři reprezentanty, kdy jedním z reprezentantů byl i inspektor obvodního oddělení PČR Zruč nad Sázavou prap. Petr Veselý, který ve stolním tenise patří mezi nejlepší policejní sportovce v České republice.

Čeští reprezentanti vzorně reprezentovali Policii ČR a v tvrdé konkurenci 150 dalších reprezentantů z 15 zemí Evropy obsadili překrásné 3. místo v družstvech.

Petr Veselý společně s kolegou z Obvodního oddělení PČR Benešov Jiřím Čížkem zabodovali i v jednotlivcích, neboť ve společné čtyřhře obsadili vynikající 3. místo. V semifinále je po urputném boji porazil pouze vítězný tým Švédska, ale bohužel tato prohra naše reprezentanty odsoudila hrát pouze o bronzové medaile. Odborníci na místě se však shodli, že bitva našich reprezentantů a reprezentantů Švédska v semifinále, se odehrála jako předčasné finále.

Petru Veselému a ostatním reprezentantům patří veliká gratulace k celkovému umístění a taktéž jim patří dík za vzornou reprezentaci Policie ČR na evropské půdě, a to nejen té sportovní.