Žáci žehušické základní školy si pochutnávají na ovoci a zelenině od firmy Jiří Bareš - GIRA

16. únor 2015, 12:18
(aktualizováno: 16. únor 2015, 12:31)

Žehušice - Základní škola Jana Václava Sticha - Punta v Žehušicích je jako mnoho jiných škol zapojena do projektu Ovoce a zelenina do škol.

Cílem projektu je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí, bojovat proti epidemii dětské obezity a zvrátit klesající spotřebu ovoce a zeleniny.

"V projektu na naší škole působí jako dodavatel ovoce a zeleniny firma Jiří Bareš - GIRA, která nám nabízí nejen kompletní sortiment čerstvého ovoce a zeleniny včetně exotických druhů od zahraničních i tuzemských pěstitelů, ale s námi navázala i další  spolupráci," uvedla ředitelka ZŠ žehušice Yvetta Zemanová a pokračovala: "Společné setkání s žáky výtvarných kroužků školy bylo velmi vstřícné a inspirující. Žáci pro firmu vytvořili kašírované ovoce a pracovníci firmy Gira připravili sortiment ovoce a zeleniny. Žáci si mohli z nabídky udělat a sníst ovocné a zeleninové špízy, vše mohli zapít čerstvou šťávou, vybarvit omalovánky - prostě prožili jsme společně hezké a"zdravé" odpoledne."

"Jsme velmi rádi, že v projektu Ovoce a zelenina do škol spolupracujeme právě s touto firmou a získáváme zdarma pravidelné dodávky čerstvého ovoce a zeleniny pro naše žáky," uzavřela Zemanová.

Tisková zpráva
Galerie
Předchozí Následující
Komentáře
Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
Žáci žehušické základní školy si pochutnávají na ovoci a zelenině od firmy Jiří Bareš - GIRA

Žáci žehušické základní školy si pochutnávají na ovoci a zelenině od firmy Jiří Bareš - GIRA

16. únor 2015
(aktualizováno: 16. únor 2015, 12:31)

Žehušice - Základní škola Jana Václava Sticha - Punta v Žehušicích je jako mnoho jiných škol zapojena do projektu Ovoce a zelenina do škol.

Cílem projektu je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí, bojovat proti epidemii dětské obezity a zvrátit klesající spotřebu ovoce a zeleniny.

"V projektu na naší škole působí jako dodavatel ovoce a zeleniny firma Jiří Bareš - GIRA, která nám nabízí nejen kompletní sortiment čerstvého ovoce a zeleniny včetně exotických druhů od zahraničních i tuzemských pěstitelů, ale s námi navázala i další  spolupráci," uvedla ředitelka ZŠ žehušice Yvetta Zemanová a pokračovala: "Společné setkání s žáky výtvarných kroužků školy bylo velmi vstřícné a inspirující. Žáci pro firmu vytvořili kašírované ovoce a pracovníci firmy Gira připravili sortiment ovoce a zeleniny. Žáci si mohli z nabídky udělat a sníst ovocné a zeleninové špízy, vše mohli zapít čerstvou šťávou, vybarvit omalovánky - prostě prožili jsme společně hezké a"zdravé" odpoledne."

"Jsme velmi rádi, že v projektu Ovoce a zelenina do škol spolupracujeme právě s touto firmou a získáváme zdarma pravidelné dodávky čerstvého ovoce a zeleniny pro naše žáky," uzavřela Zemanová.

Tisková zpráva
Prohlédnout galerii