26. říjen 2011, 21:48
(aktualizováno: 26. říjen 2011, 21:49)

Kutná Hora - V dalším kole II. ligy si hokejisté TJ Sršni Kutná Hora vynutili prodloužení gólem, který padl patnáct vteřin před koncem zápasu s Nymburkem. Prodloužení jim ale štěstí nepřineslo, hosté po jedné minutě rozhodli o zisku bonusového bodu.

Více informací ze zápasu najdete zde.

Zpět na článek

Zdeněk Burda - Václav Dvořák - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Aleš Knesl - Zdeněk Burda - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Zdeněk Burda - 1:1 - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Martin Šimek - Petr Veselý - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Filip Velechovský - Ondřej Šlejtr - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Jiří Tvrdík - David Sem - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Ondřej Šlejtr - David Sem - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Radim Křišťan - David Sem - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Jan Kubišta, za ním Aleš Knesl - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Aleš Knesl - Jan Kubišta - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Lukáš Muras - Stanislav Eis - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Jakub Kůrka - 3:3 - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Marek Jankovský - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Martin Turinský - Ondřej Nakládal - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Jiří Martinec - Jiří Tvrdík - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Zdeněk Burda - Josef Šefl - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Jan Krištof - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Jakub Kůrka - Filip Velechovský - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

3:4 - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Jiří Martinec, Jiří Drak - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

Vít Heřmanský - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem

4:4 - Foto: Hokejisté Kutné Hory prohráli v prodloužení v derby s Nymburkem