11. říjen 2023, 20:26

Kolín – Ve třetím kole tuzemského poháru dorazil na hřiště Sparty Kolín ligový soupeř – Bohemians 1905. A kromě postupu v poháru se hrálo i o dalšího soupeře – vítěze kolínského duelu totiž v osmifinále vyzve pražská Sparta.

V utkání šlo o to, jak dlouho Kolínští vydrží vzdorovat favoritovi zápasu. A bylo to pouhých sedm minut. To za výrazného přispění gólmana Tůmy mohl Kozák otevřít skóre. Naděje domácím svitla těsně před přestávkou, kdy Neuberg po rohovém kopu korigoval na 1:2, ovšem podobně jako v prvním poločase, i v tom druhém Kolín brzy inkasoval a Bohemka potom své fanoušky potěšila dalšími brankami.

Kolín – Bohemians 1905 1:7 (1:2)
Branky: 39. Neuberg – 7., 33., 81. pok. kop Kozák, 52., 66., 85. Mužík, 58. Hrubý. Rozhodčí: Kvítek – Arnošt, Novák. ŽK: Šnajdr – Hrubý. Diváků: 2 000. Kolín: Tůma – Hakl, Soběslav, Neuberg, Šnajdr – Štancl (74. Drobnyi) – Sodoma (65. Jaroš), Vondráček (78. Soukup), Breda, Čapek (65. Trýzna) – Veselý (74. Snížek). Bohemians: Reichl – Křapka, Vondra, Hybš – Dostál (76. Farkaš), Jindřišek (63. Jánoš), Hrubý (63. Smrž), Kovařík (76. Lehovec), Beran – Mužík, Kozák.