Vysoká - Hasičský běh na rozhlednu se koná v sobotu 22. dubna. Kovové schody nejrychleji vyběhli bez dýchací techniky Dominik Holec (Církvice) a Michaela Štolbová (Červený Hrádek), s dýchací technikou byl nejrychlejší Miroslav Hrabák (Praha Chodov):
Muži bez dýchací techniky
1. Dominik Holec (Církvice)
2. Jan Vyhnánek (U. Janovice)
3. Lukáš Hoskovec (Zruč n. S.)
4. Jiří Vyhnánek (U. Janovice)
5. Bohumil Klečka (Církvice)
6. Lukáš Pytloun (U. Janovice)
7. Daniel Novák (Krchleby)
8. Robin Bureš (Cítoliby)
9. Michal Voříšek (Praha Chodov)
10. Miroslav Hrabák (Praha Chodov)
...
Ženy bez dýchací techniky
1. Michaela Štolbová (Červený Hrádek)
2. Anna Vaňková (Praha Chodov)
3. Pavla Jiráková (Červený Hrádek)
4. Martina Danišová (Krchleby)
5. Eliška Vaňková (Praha Chodov)
6. Jana Drazdíková (Praha Chodov)
7. Kateřina Pokorná (Tehovec)
8. Nikola Jirsová (Církvice)
9. Magda Antonínová (Praha Chodov)
Muži s dýchací technikou
1. Miroslav Hrabák (Praha Chodov)
2. Michal Voříšek (Praha Chodov)
3. Robin Bureš (Cítoliby)
4. Jiří Rajnyš (Cítoliby)
5. Tomáš Borl
6. Martin Burda
7. Michal Beneš
Křesetice - Zábava v Křeseticích u Kutné Hory se skupinou Keks z…
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Malešov - Turnaj kategorie U12 v Malešově, který se rok co …
Kutná Hora - Územní odbor Kutná Hora Hasičského záchranného sbor…
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Vysoká - Hasičský běh na rozhlednu se koná v sobotu 22. dubna. Kovové schody nejrychleji vyběhli bez dýchací techniky Dominik Holec (Církvice) a Michaela Štolbová (Červený Hrádek), s dýchací technikou byl nejrychlejší Miroslav Hrabák (Praha Chodov):
Muži bez dýchací techniky
1. Dominik Holec (Církvice)
2. Jan Vyhnánek (U. Janovice)
3. Lukáš Hoskovec (Zruč n. S.)
4. Jiří Vyhnánek (U. Janovice)
5. Bohumil Klečka (Církvice)
6. Lukáš Pytloun (U. Janovice)
7. Daniel Novák (Krchleby)
8. Robin Bureš (Cítoliby)
9. Michal Voříšek (Praha Chodov)
10. Miroslav Hrabák (Praha Chodov)
...
Ženy bez dýchací techniky
1. Michaela Štolbová (Červený Hrádek)
2. Anna Vaňková (Praha Chodov)
3. Pavla Jiráková (Červený Hrádek)
4. Martina Danišová (Krchleby)
5. Eliška Vaňková (Praha Chodov)
6. Jana Drazdíková (Praha Chodov)
7. Kateřina Pokorná (Tehovec)
8. Nikola Jirsová (Církvice)
9. Magda Antonínová (Praha Chodov)
Muži s dýchací technikou
1. Miroslav Hrabák (Praha Chodov)
2. Michal Voříšek (Praha Chodov)
3. Robin Bureš (Cítoliby)
4. Jiří Rajnyš (Cítoliby)
5. Tomáš Borl
6. Martin Burda
7. Michal Beneš