Po dvou zápasech v Kutné Hoře je stav finále basketbalového krajského přeboru 1:1

24. duben 2016, 12:52

Kutná Hora - Basketbalisté Sokola Kutná Hora o víkendu rozehráli finálovou sérii play-off krajského přeboru na domácí palubovce. V sobotu poorazili Brandýs n. L. 72:53, ovšem v neděli na stejného soupeře nestačili.

Po první polovině si vybudovali čtyřbodový náskok, ovšem ve druhé půli bojovali jak s houževnatou obranou soupeře, tak i s přesností střelby. A když hostům do koše spadlo téměř vše, skončil zápas 62:73 (32:28).

Finálová série hraná na tři vítězná utkání se tak za stavu 1:1 stěhuje do Brandýsu n. L., kde sobotní zápas začne v 16 hodin, v neděli se bude hrát od 11 hodin. Případné páté utkání se bude hrát o další týden později v Kutné Hoře.