Kutná Hora - V MŠ Pohádka měly děti týden naladěný v duchu zimních sportů. Sněhová nadílka popřála, a tak nic nebránilo uspořádat pořádnou zimní olympiádu.
Děti si tak vyzkoušely spoustu disciplín na sněhu. Nechyběl olympijský oheň a družstva rozdělená podle pěti kruhů - světadílů. Každé družstvo si hrdě neslo svého maskota a představilo se divákům, kteří ho hojně přivítali hlasitým jásotem.
Následovalo sedm disciplín. Děti začaly biatlonem, který později hodnotily jako jednu z nejlepších disciplín. Následoval slalom jednotlivců a družstev, poté se děti přesunuly k disciplínám jako běh na lyžích, jízda na bobech jednotlivců i dvojic či hokej. Všichni sportovci a paní učitelky se pěkně nasmáli a zapotili.
Všichni účastníci olympiády byli po zásluze odměněni!
Čáslav - Opět po roce se v Čáslavi uskuteční "Rybářský ples". Ry…
Golčův Jeníkov - 14. Městský ples se bude konat v sobotu 7. břez…
Proteinové doplňky stravy patří mezi nejpoužívanější výživové pr…
Kutná Hora - Vinné sklepy Kutná Hora opět přicházejí se svo…
Každý z nás má doma ten jeden šuplík. Šuplík plný plastových pro…