Hasičky týmů Březové obhájily zlato ze setkání obcí Březová v Úmoníně!

1. srpen 2021, 00:33

Březová u Sokolova - Tradiční letní setkání obcí s názvem Březová - Brezová v sobotu hostila Březová u Sokolova. Na setkání vyrazili také zástupci z Kutnohorska - Březová a ti postavili do soutěží fotbalové, volejbalové a hasičské družstvo. Po slavnostním nástupu ráno v 8 hodin začaly samotné soutěže:

Pořadí fotbalového turnaje:
1. Březová (Beroun)
2. Březová (Karlovy Vary)
3. Březová (Sokolov)
4. Březová (Úmonín)

"I s jedním bodem a posledním místem to byl pěkný fotbal," vzkazují fotbalisté Březové u Úmonína.

Ve finále volejbalového turnaje Březová (Úmonín) porazila Březovou (Sokolov) 2:0 na sety 25:15 a 25:13. Nohejbalový turnaj, do kterého Březová u Úmonína svůj tým nepostavila, zvítězila Březová (Karlovy Vary), před druhou Březovou (Beroun) a třetí Březovou (Sokolov).

Kolem desáté hodiny začaly hasičské útoky, které se běžely podle netradičních pravidel. Běželo se dvoukolově, zúčastnilo se šest družstev mužů a tři druzstva žen. Po obědě probíhaly opět dvoukolově netradičně provedené štafety. Ženám z Březové u Úmonína se podařilo obhájit prvni místo z posledního ročníku srazu Březových, který se konal v roce 2019 v Umoníně. Muži obsadili druhé místo.