O mistru krajské ligy 2023-24 rozhodne pátý zápas v neděli v Čáslavi!

22. březen 2024, 23:35

Rakovník – Hokejisté HC Čáslav v pátek vyrazili ke čtvrtému utkání finálové série krajské ligy do Rakovníka. V sérii vedli 2:1 a v případě vítězství mohli rozhodnout o titulu. Ačkoliv po dvou třetinách vedli 2:3, poslední část zápasu nezvládli a rozhodnout tak musí nedělní zápas, který oba soupeři odehrají v neděli v Čáslavi od 17 hodin!

Rakovník – Čáslav 6:3 (1:2, 1:1, 4:0)

Branky a asistence: 17. Hulcr (Ságner, Strejc), 22. Vyskočil (Kos, Hegenbart), 45. Nekvinda (Šíma, Macháček), 50. Hegenbart (Kos), 52. Bulva (Kos), 58. Macháček (Bulva) – 6. Kůrka (Ježek), 12. Kundrát, 28. Krpata (Kůrka). Rozhodčí: Dundr, Jaška – Havel, Čajan. Vyloučení: 5/4. Využití: 2/2. Čáslav: Zelenka – Kulhánek, J. Grauer, Janata, Kůrka, P. Grauer – Sladký, Navrátil, Zelený, Ježek, Krpata, Kundrát, Kapec, Křišťan, Florian, Turena. Trenér Pavel Rohlík.