Čáslav si opět zastřílela, šest branek si odvezla mladoboleslavská juniorka

4. únor 2017, 14:23

Čáslav - Fotbalisté Čáslavi v rámci zimní přípravy na jarní část divize sehráli další přátelské utkání: Na své umělé trávě v sobotu před obědem přivítali juniorku FK Mladá Boleslav a zejména díky lepšímu druhému poločasu vysoko zvítězili:

Čáslav - M. Boleslav 6:1 (1:0)

Domácím vyšel vstup do zápasu, když už v 6. min. po Vančurově trestném kopu otevřel skóre Růžička - 1:0. Jenže další slibné příležitosti už Čáslavští nevyužili na navíc se do hry dostal soupeř. Ten dobře kombinoval a zatápěl čáslavské obraně. Ve 24. min. gólman Kubát vytáhl nepříjemnou hlavičku Kopy po rohovém kopu, Malponova tvrdá rána z hranice šestnáctky šla těsně nad břevno.

Také začátek druhé půle zvládli lépe domácí: Ve 47. min. ještě Vančurovu ránu po dlouhém centru gólman sice vyrazil, ale Maxova dorážka už rozvlnila síť - 2:0. V 54. min. po dobré kombinaci s M. Antošem Čuchal přesným centrem našel Vančuru, který balón uklidil do brány - 3:0. V 73. min. Vančura oplatil Čuchalovi gólovou přihrávku, ovšem po krátké ztrátě koncentrace Bojda korigoval na 4:1. Pak už ale skórovali jen Čáslavští - nejprve Bodlák překvapil gólmana a v samotném závěru M. Antoš nabídl gólový zápas D. Dastychovi - 6:1.

"Zápas nás opět prověřil. Máme problém s herní kázní a podle toho také vypadal první poločas," upozornil jeden z trenérů FK Čáslav Jiří Antoš. "Ve druhé půli jsme byli produktivní, ovšem tak jednoznačný, jak by mohl výsledek napovídat, zápas zase nebyl," poznamenal kouč. Také v Čáslavi se neutěšeně plní marodka. "Hannich a Richard jsou nemocní, Strnad nakopnutý, Váňa je zraněný," uvedl příklady Jiří Antoš.

Branky: 6. Růžička, 47. Maxa, 54. Vančura, 73. Čuchal, 76. Bodlák, 90. D. Dastych - 74. Bojda. Rozhodčí: Uher - Řípa, R. Pařez. ŽK: Špičák. Čáslav: Kubát (46. J. Dastych) - Bodlák, Růžička, Martínek (59. Pavlík), Kunášek - Fuxa (46. Čuchal), L. Vebr, Jak. Vančura, D. Dastych - Špičák (46. M. Antoš), Maxa. Trenéři Jiří Antoš, Radim Truksa. M. Boleslav jun.: Roudnický - Malý, Glockner, Kopa, Zabilanský - Košek (46. Kořínek), Malpon (46. Albina), Vodháněl, Novotný - Dohnalík, Bojda. Trenér Milan Pechanec.